"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada Saç Kesmek, rüyayı gören kimse için boş ve gereksiz işlerle uğraşacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin tüm hayatını mahvedecek şekilde hareket etmesine delalet edilir. Rüyada saç kesmek, rüya sahibinin çevresinden ve sevdiklerinden gelen uyarılara kulak asmadığını belirtir. Rüyada saç kesmek, kişinin boş işler sonrasında çok pişman olacağını fakat kaybolan zamanı geri getiremeyeceğini belirtir. Rüyada saç kesmek, kişinin ailesi tarafından destek göreceğini fakat bu desteği hayırlı işlerde kullanamayacağını delalet eder.

Farklı bir tabire göre rüyada saç kesmek, rüyayı gören kimse için kendisini sürekli tersliklerin içinde bulacağı anlamına gelir. Rüyada saç kesmek, bireyin maddi kaygılarının çok yüksek olduğuna delalettir. Genel anlamı ile rüyada saç kesmek, rüya sahibi için yaşadıklarından dersler çıkaracağına fakat gecikeceğine tabirdir. Rüyada saç kesmek, ayrıca bireyin hayır duası alması gerektiğine delalet eder. Rüyada saç kesmek bireyin kendine zaman ayırması gerektiğini ve kendisine en uygun yolu hızla seçmesi gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Saç Kesmek ve Saçı Boyamak

Rüyada Saç Kesmek ve Saçı Boyamak

Rüyayı gören kimse için rüyada saç kesmek ve saçı boyamak, kişinin kimseden destek alamayacağına delalet eder. Rüyada saç kesmek ve saçı boyamak, kişinin bekar olması durumunda evlenme arifesine geleceğini fakat imkansızlıklardan dolayı erteleyeceğini belirtir. Rüya sahibinin evli olması durumunda ise evin maddi ve manevi bütün yükün kendi üstünde olduğuna, evdeki diğer bireylerin sorumluluklardan kaçtığına işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada saç kesmek ve saçı boyamak, kişinin çevresinin bireyi sadece çıkarları doğrultusunda gördüğüne işaret edilir. Aynı zamanda rüyada saç kesmek ve saçı boyamak, kişi için çevresini eleyeceği dönemi belirtir. Genel anlamı ile rüyada saç kesmek ve saçı boyamak, kişinin sorumsuz insanları hayatından çıkaracağı bir dönemi tabir etmektedir.

Rüyada Sarı Saç Kesmek

Rüyada Sarı Saç Kesmek

Rüyayı gören kimse için rüyada sarı saç kesmek, rüya sahibinin evli olması durumda eşiyle sıkıntılar yaşayacağı fakat talih kuşunun geleceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi için rüyada sarı saç kesmek, aynı zamanda eşine sevgisini göstermesinin doğru zamanı olduğunu belirtir. Bu sevgi belirtilerinin sonucunda eşi de kendini güvende hissedecektir, bu yüzden içinde olan tüm sıkıntıları özgürce eşi ile paylaşacaktır. Farklı bir tabire göre ise rüyada sarı saç kesmek, rüya sahibinin yaşadığı geçmiş olayların doğru hamleler sonrası düzeleceğine işaret edilir. Rüyada sarı saç kesmek, genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi için sıkıntıları aşmak için sevgisini göstermesi gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Saç Kesmek ve Saçı Yakmak

Rüyada Saç Kesmek ve Saçı Yakmak

Rüyayı gören kimse için rüyada saç kesmek ve saçı yakmak, kişinin düşünmeden söylediği bir sözün başına dert açacağını belirtir. Rüya sahibinin kadın olması durumunda rüyada saç kesmek ve saçı yakmak, kadın arkadaşlarına bir ailevi özel durumdan bahsedeceğini fakat bu durumun çok çabuk yayılacağını belirtir. Rüyada saç kesmek ve saçı yakmak, rüya sahibinin erkek olması durumunda ise kendisi ile ilgili bir durumu eşine söyleyeceğini fakat eşi tarafından bu durumun hoş karşılanmayacağını işaret eder. Rüyada saç kesmek ve saçı yakmak, farklı bir tabire göre ise hane dışında yanlış anlaşılmalar yaşanacağı anlamına gelir. Genel olarak rüyada saç kesmek ve saçı yakmak, kişinin çevresinde olan kişilere fazla güvenmemesi gerektiğini belirtir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir