"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Siyah Ceket Giymek

Rüyada Siyah Ceket Giymek, rüyayı gören kimse için bolluk ve bereket anlamına gelmektedir. Rüyada siyah ceket giymek, rüya sahibinin aksiliklerin, maddi sıkıntılarının son bulacağına, daha da güçleneceğine delalet edilir. Rüyada siyah ceket giymek, rüya sahibinin akıllıca yatırımlar yapacağına da tabirdir. Karşısına çıkan her fırsatı mantıklı bir şekilde değerlendirerek avantajlı yatırımlar yapacağına, beklediğinden daha çok kazanç elde edeceğine de işarettir. Bu sayede rüya sahibinin kazandığı maddi özgürlük sayesinde artık isteklerini yerine getirebilecek güce kavuşacağının habercisidir.

Farklı bir tabire göre rüyada siyah ceket giymek, rüyayı gören kimse için başına hep iyi şeyler gelmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin karşılaşacağı bir iyilik olduğuna ve bu iyiliğin hiç beklenmedik bir kimseden geleceğine yorulur. Rüyada siyah ceket giymek, geçmişte yapılan fedakarlıkların meyvesinin toplanacağı bir döneme girildiğine işarettir. Rüya sahibi için artık şansın, bolluğun ve bereketin yanında olduğu güzel günlerin kapıda olduğunu simgelemektedir. Genel anlamı ile rüyada siyah ceket giymek, rüya sahibi için hayırlı ve güzel şeylere tabirdir.

Rüyada Siyah Ceket Giymek ve Dışarı Çıkmak

Rüyada Siyah Ceket Giymek ve Dışarı Çıkmak

Rüyayı gören kimse için rüyada siyah ceket giymek ve dışarı çıkmak, kişinin yakın zaman içerisinde hayal kırıklığına uğrayacağı bir haber alacağına delalet edilir. Rüya sahibinin bu haber ile hayatında ona çok yakın olan bir insandan bir darbe alacağına ve hayal kırıklığına uğrayacağına işarettir. Rüyada siyah ceket giymek ve dışarı çıkmak, kişinin bekar olması durumunda ise en yakın arkadaşından bu darbeyi alacağına delalettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada siyah ceket giymek ve dışarı çıkmak, kişinin yakın zaman içerisinde alacağı bir kaza haberine işarettir. Aynı zamanda rüyada siyah ceket giymek ve dışarı çıkmak, kendi aracının bir kaza sonucunda hurdaya çıkacağına fakat can kaybı olmayacağına işarettir. Genel anlamı ile rüyada siyah ceket giymek ve dışarı çıkmak, kişiye dışarıdan gelecek kötü etkileri tabir etmektedir.

v

Rüyada Siyah Ceket Giymek ve Yırtmak

Rüyayı gören kimse için rüyada siyah ceket giymek ve yırtmak, destek vermek anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatındaki başarıları sonucunda rüyada siyah ceket giymek ve yırtmak, çevresinden bazı kişilerin maddi açıdan kendisinden destek talep edeceğine işarettir. Rüya sahibinin rüyada siyah ceket giymek ve yırtmak, aynı zamanda maddi gücünün artmasıyla çevresinde yalakalık yapan kişilerin artacağı anlamına da gelir. Kişinin bu dönemde nazara gelmemesi için başarılarını çevresiyle paylaşmaması gerektiğine yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada siyah ceket giymek ve yırtmak, rüya sahibinin ailesine maddi açıdan destek olacağına işarettir. Rüyada siyah ceket giymek ve yırtmak, genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi için başarılı ama kıskançlığın bol olacağı bir döneme delalettir.

Rüyada Siyah Büyük Ceket Giymek

Rüyada Siyah Büyük Ceket Giymek

Rüyayı gören kimse için rüyada siyah büyük ceket giymek, kadim dostlara sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibinin bekar olması durumunda rüyada siyah büyük ceket giymek, iş hayatında kendisini destekleyecek her zaman yanında olacak dostlar edineceğine delalet edilir. Rüyada siyah büyük ceket giymek, rüya sahibinin evli olması durumunda ise eşinin çok yakın bir dostundan iyilik göreceğine yorulur.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir