"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada işaret Parmağının Kesilmesi

Rüyada işaret parmağının kesilmesi, bu ara dikkatsiz bir dönemde olunduğunu anlatmaktadır. Rüyada işaret parmağının kesildiğini görmek, kişinin dinine bağlı olduğunu ve her koşulda ibadetlerini yerine getirmeye çalıştığını ifade etmektedir. Rüyada işaret parmağının yandığını görmek, kişinin maneviyatında bazı eksiklikler bulunduğuna işaret etmektedir.

Rüyada işaret parmağının kesilmesi, kişinin bir nedenden dolayı vicdan azabı çekildiğini göstermektedir. İşaret parmağının kesilmesi ve yara bandı ile sarılması, yapılan hataların telafi edilmeye çalışıldığını göstermektedir. Rüyada işaret parmağının kesilmesi ile ilgili yorumlar çok değişik şekillerde tabir edilmektedir. Rüyada işaret parmağının kopması, çok önem verilen bir kişinin kaybedileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada İşaret Parmağının Kesilmesi

Rüyada işaret Parmağının Kesilmesi Kanaması

Kanama, genel olarak rüyayı bozduğuna inanılan bir eylemdir. Ancak rüyada işaret parmağının kesilmesi ve kanaması, bazen farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada işaret parmağının kanaması, kişiyi rahatsız eden bir sırrı açığa vurmaya, stresten kurtulmaya, dertlerden uzaklaşmaya yorulmaktadır. Soğan doğrarken işaret parmağının kesilmesi, evde yanlış anlama nedeniyle soğuk rüzgârlar eseceğinin habercisidir. Rüyada işaret parmağının kapıya kısılması ve morarması, kişinin sağlığına yeterince önem vermediğini anlatmaktadır. Rüyada biri tarafından işaret parmağının kesilmesi, gizli düşmana, rüya sahibine kin besleyen birine işaret etmektedir. İşaret parmağının kesilmesi, bozulan ilişkilere, boşanmaya, sevgiliden ayrılmaya, arkadaşlarla kavga etmeye dalalettir. Rüyada parmağının kesilmesi rüya sahibi için üzücü şeyler yaşanacağını ifade etmektedir.

Rüyada İşaret Parmağının Kesilmesi

Rüyada işaret Parmağının Kesilmesi ve Dikilmesi

Rüya içinde görülen birçok farklı durum gerçek hayattaki değişik durumlara işaret etmektedir. Rüyada işaret parmağının kesilmesi, kopması ve yerine dikilmesi, zor da olsa bir hatayı telafi etmeyi anlatmaktadır. Kişinin iş bitirici özellikte olması ve hata yapmamaya çok özen göstermesi parmağının kesilmesi ve dikilmesi için belirtilebilir. Rüyada işaret parmağının farklı renkte olduğunu görmek, aile içinde başını derde sokan birinin bulunduğunu anlatmaktadır. İşaret parmağının olmadığını görmek, kişinin çok güvendiği bir dostundan zor günde yardım alamayacağına alamettir. Rüyada bir elde iki işaret parmağının bulunduğunu görmek, beklenmeyen bir yardım ve destek görüleceği anlamına gelmektedir. İşaret parmağının kesilmesi, kendine zarar vermeye çalışan insanlardan uzaklaşmayı da ifade etmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir