"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek, şıklığı, zarafeti, asaleti, kibri, hırsı simgelemektedir. Güzel bir elbise altına siyah topuklu ayakkabı giymek, nerede nasıl davranacağını bilmeye, takdir görmeye işarettir. Siyah topuklu ayakkabı bir diğer anlamda karamsarlığı, üzüntüyü, acı temsil etmektedir. Rüyada siyah renkte ayakkabı giydiğini görmek, yas tutmaya, birinin ölüm haberini almaya da yorulmaktadır.

Rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek, giyinmeyi ve şık olmayı sevmeye, dış görünüşe özen göstermeye yorumlanmaktadır. Siyah topuklu ayakkabı satın aldığını görmek, maddi durumun iyi olduğunu göstermektedir. Siyah topuklu giymek, bu ayakkabılarla çok güzel yürüdüğünü görmek, sınavdan geçmeye, işe girmeye, okulu bitirmeye işarettir.

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek Toplantıya Gitmek

Rüya sahibi kendini toplantıya giderken görüyor ve güzel giyinmiş halde ise işini ciddiye aldığı söylenebilir. Rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek ve toplantıya gitmek de ciddiyet gerektiren işleri önemseyen biri olunduğunu kanıtlamaktadır. Rüyanın yorumları arasında ayrıca kişinin işine özverili olduğu, sosyal hayatını da bir o kadar dengeli götürdüğü yer almaktadır.

Rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek ve resmi bir toplantıya katılmak, saygı duyulan biri olunduğunu göstermektedir. Rüyada siyah topuklu ayakkabı ile yürümemek, kendine yakışmayacak davranışlarda bulunarak komik duruma düşmeyi ifade etmektedir. Siyah topuklu ayakkabı ile suda yürümek, kimsenin başaramayacağını düşündüğü bir şeyi başarmak olarak tabir edilmektedir. Topuklu ayakkabı giymek ve ayağının çok rahat olduğunu görmek, zor olduğu düşünülen bir işin altından kalkmayı işaret etmektedir. Topuklu ayakkabı giymek, kişinin kendine güvenli bir insan olduğunu da anlatmaktadır.

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek Ayağını Burkmak

Rüya içinde ayakkabı nedeniyle ayağını burktuğunu görmek, yanlış seçimler nedeniyle hayal kırıklığına uğramaya dalalettir. Rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek ve ayağını burkmak, kendi hatası nedeniyle zarar görmeyi de temsil etmektedir. Rüyada topuklu ayakkabı giymek, yere düşmek ve kimsenin yardımı olmadan ayağa kalkmak, tek başına iş kurmaya yorumlanmaktadır. Yere düşmek, maddi sıkıntıyı, ayağa kalkmak kişinin bu durumu kendi olanakları ile çözdüğünü anlatmaktadır.

Rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek, yere vura vura yürümek, rakiplerine gösteriş yapmaya yorulmaktadır. Siyah topuklu ayakkabı ile çok güzel yürüdüğünü görmek, helal kazanç elde ederek yükselen iş başarısını temsil etmektedir. Beyaz topuklu ayakkabı giymek ise kişinin huzurla ve güvenle ilerlediği başarılı bir geleceği simgelemektedir.

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek Beğenmeyip Değiştirmek

Rüya içinde siyah renk çoğunlukla kötü çağrışımlar yapmaktadır. Ancak rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek ve sonra beğenmeyip değiştirmek, hırsından kurtulmaya işarettir. Kıskançlıkları, öfkeyi bir kenara bırakarak sadece kendi işine odaklanmak bu rüyanın bir diğer yorumudur. Rüyada siyah topuklu ayakkabı yerine başka renk tercih etmek, kişinin duygu durumunda değişiklikler olduğunu göstermektedir. Kırmızı topuklu ayakkabı da ihtiras ve tutkuyu simgelemekte ayrıca kızgınlığın ifadesi olarak değerlendirilmektedir. Ancak pembe topuklu ayakkabı giymek, kişinin hayalleri olan ve bunları gerçekleştirmek için dürüst yoldan çalışan biri olduğunu anlatmaktadır. Rüyada topuklu ayakkabı giymek yerine düz ayakkabı giymek ise kişinin temkinli ve risk almayı sevmeyen biri olduğunu göstermektedir. Düz ve rahat bir ayakkabı giydiğini görmek, hayatını yoluna koymak şeklinde yorumlanmaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir