"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Kötü Görmek

Rüyada kötü görmek, birçok eşya, hayvan ya da kişi için farklı yorumlara gelmektedir. Rüya sahibi bir arkadaşını, akrabasını ya da ailesinden birisini kötü gördüyse onunla ilgili kötü bir haber alacaktır. Bu hastalık, ölüm, soygun, iflas gibi konularda olabilecektir. Rüyada kötü bir görünüme sahip kişi görmek, rüya sahibinin kötü bir seçim yaptığı anlamına gelmektedir. Başarısız ve boş bir uğraşta bulunduğu bir diğer yorumdur. Rüyada kötü görmek görülen kişinin ya da şeyin iyi durumda olmadığını anlatmaktadır.

Rüya sahibinin sevdiği kişiyi rüyada kötü görmesi, onunla ilgili sorunlar yaşanacağı anlamındadır. Sevgiliden ayrılmak, kavga etmek, sevgilinin başına kötü bir şey gelmesi bu rüya için yapılabilecek farklı yorumlardır. Bir kişiyi kötü görmek, genel anlamda olumsuz yorumlanmaktadır.

rüyada kötü görmek

Rüyada Kötü Görmek Bir Hayvanı

Rüya sahibi bir hayvanı rüyada kötü halde ya da yaralı görüyorsa gerçekte hayal kırıklığı yaşayacaktır. Yapmak istediği bir işte başarısız olacak ya da maddi kayba uğrayacaktır. Bilmeden bir hayvana zarar veriyorsa kendisini zarara uğratacak bir girişimde bulunacaktır. Yanlış seçimlerinden dolayı vicdan azabı çekecektir.

Rüyada kötü görmek için bir başka yorum ise görülen hayvanın hastayken iyileştirilmesi içindir. Kötü durumda yardıma muhtaç bir hayvana yardım etmek, rüya sahibinin merhamet sahibi bir insan olduğunu göstermektedir. Çevresi tarafından sevilen ve yardımsever bir kişi olarak tanındığını ifade etmektedir.

Rüyada Kötü Görmek Bir Evi

Rüyada Kötü Görmek Bir Evi

Eşyaların da çeşitli şekillerde görülmesi rüyanın anlamını değiştirmektedir. Yaşanan evin rüyada kötü görülmesi, dağınık ve bakımsız olması ev içinde ciddi sorunlara işaret etmektedir. Ancak bakımlı ve güzel şekilde döşenmiş olarak görülmesi ev içinde huzurlu bir yaşam sürüleceğinin habercisidir. Ayrıca dağınız ve bakımsız olarak bir evi rüyada kötü görmek, aile içinde kötü bir hastalık belasıyla uğraşılacağı anlamındadır. Aileden en büyük kişini öleceği ya da ciddi şekilde rahatsızlanacağı rüyanın yorumları arasındadır.

Kötü görünümlü bir evi iyi hale getirmek, ev halkından hasta olan bir kişinin iyileşeceği anlamındadır. Ayrıca evi kötü görmek ve düzenlemek, ev içindeki sorunların giderileceği anlamına gelmektedir. Bir diğer yorum ise ev halkının son derece sağlıklı ve rahat bir hayat süreceğidir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir