"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Ölmüş Anne ve Babayı Canlı Görmek

Rüyada ölmüş anne ve babayı canlı görmek, kişinin onlara duyduğu özlemi ifade etmektedir. Ölmüş anne ve babayı canlı görmek, onlarla konuşmak ve iyi olduklarını görmek, mutlu haberler almaya yorumlanmaktadır. Yeni alınacak kararlarda doğru adım atılıp atılmadığı görülen anne ve babanın hallerine göre anlaşılmaktadır.

Rüyada ölmüş anne ve babayı canlı görmek ve üzgün olmaları yanlış kararlan alındığını anlatmaktadır. Hiç ölmemiş gibi sağlıklı olduklarını görmek, yaşanan sıkıntıların sona ereceği anlamına gelmektedir. Bazen hayattayken anne ve babanın kızdığı şeyleri onlar öldükten sonra yapmak kişilerde vicdan azabına sebep olmaktadır. Bu nedenle onları kızgın ya da üzgün şekillerde rüyada görmek, bilinçaltı rüyası olarak yorumlanmaktadır.

rüyada ölmüş anne ve babayı canlı görmek

Rüyada Ölmüş Anne ve Babayı Canlı Görmek, Ellerini Öpmek

Rüya içinde ölmüş yakınların görülmesi farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Ölmüş anne ve babayı gülümserken görmek, mutlu olunacağının işaretidir. Ayrıca rüya, yeni başlangıçlar yapmaya, doğru adımlar atarak helal kazançla bol rızık sahibi olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada ölmüş anne ve babayı canlı görmek, onların elini öpmek, manevi anlamda rahat bir döneme girileceğine yorulmaktadır. Yeni bir iş kuracak olan kişiler bu rüyayı görüyorsa işlerinin zorluklarla karşılaşmadan hallolacağı anlaşılmaktadır. İş arayan bir kişi bu rüyayı görüyorsa yakın zamanda istediği gibi bir iş bulabilecektir. Yaşanan maddi sıkıntıların sona ereceği de ölmüş anne ve babayı görmek için belirtilmektedir.

rüyada ölmüş anne ve babayı canlı görmek

Rüyada Ölmüş Anne ve Babayı Hacca Yollamak

Rüya sahibi ölmüş olan yakınları ile konuştuğunu ya da onlardan bir şey aldığını görüyorsa hayırlı insan olunduğu anlamına gelmektedir. Rüyada ölmüş anne ve babayı hacca yolladığını görmek ise Allah rızasını gözeten bir insan olmaya yorumlanmaktadır. Anne ve baba sözü dinleyen ve etrafındakilere iyi davranan bir insan olunduğu da bir diğer yorumdur. Alçakgönüllü ve hayır yapmayı seven bir kişi olunduğu rüya için belirtilebilecek yorumlardandır.

Rüyada ölmüş anne ve babayı canlı görmek ve seyahate çıkarmak, onların sağlığında yerine getirilmek istenen bazı şeylerin gerçekleştirilemediğine yorumlanmaktadır. Bu nedenle bazen pişmanlık yaşandığına ve bu nedenle üzüntü duyduğuna dair yorum yapılabilmektedir. Ancak genel olarak anne ve baba ile ilgili rüyalar kişinin yaşam tarzı ve tercihleri konusunda yaşadığı tereddütleri temsil etmektedir.

2 Yorum

  1. msevinc msevinc

    Vefat eden annemle bir odada ilken vefat eden babam uzaklardan gelmiş ve pirinç getirmişti bana pirinçci kızart dedi ve ben kızartırken tencerenin Altı tütmüş ama pirincin kızarmayan kısımları aşırı beyaz kalmıştı

  2. Rüyada ölmüş annem ve babamı tuvalette gördüm. Annem üzeri örtük uyuyor, babam ise battaniyesini temizlenmeye çalışıyordu. Tuvaletin kapısı açık ve hemen kapının dışında soba yanıyordu. Baba ne yapıyorsun battaniye ıslak onunla mi yatacaksin dedim altima serip yatacağım dedi. Çok etkilendim tuvalet taşı ve çeşme yattıkları ye de ayak ucundaydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir