"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Yeşil Saat Görmek

Rüyada yeşil saat görmek, zaman yönetimi ile ilgili bazı sıkıntılar yaşandığının göstergesidir. Rüya sahibi kolunda yeşil saat görüyorsa o zaman zamanında yetiştirilecek güzel bir proje yapılacağı anlaşılmaktadır. Ancak siyah renk ya da kırmızı renk saat taktığını görmek, zamanında yetiştirilmesi gereken bir işin yetişmeyeceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca bu rüya psikolojik temelli bir rüya olabilmektedir. Yani stres altında olan bir kişinin yeşil saat görmesi, aslında zamanı iyi kullanarak korktuğu durumun yaşanmayacağı anlamındadır.

Rüyada yeşil saat görmek, kişinin her zaman dakik olduğunu ve her yere zamanında yetiştiğini de belirtmektedir. Ayrıca yeşil duvar saati görmek de kol saati gibi vaktinde yetiştirilecek işe ya da yolculuğa işaret etmektedir.

rüyada yeşil saat görmek

Rüyada Yeşil Saat Görmek ve Takmak

Rüya sahibi aksesuar olarak yeşil renk bir saat taktığını görüyorsa yakın zamanda bol kazanç elde edeceğine işarettir. Bekâr bir kişinin bu rüyayı görmesi istediği gibi hayırlı bir eş bulacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada yeşil saat görmek, ev sahibi olmaya, mutlu bir hayat sürmeye, hayır sahibi bir insan olunduğuna yorulmaktadır.

Yeşil saat görmek, kadın için yakın zamanda katılacağı güzel bir toplantı olduğu anlamına gelmektedir. Erkek için işte başarı, rahat bir yolculuk gibi anlamlara gelmektedir. Saatten yeşil ışık çıktığını görmek ise rüya sahibinin yakın zamanda yönetici pozisyonuna yükseleceği anlamına gelmektedir. Bir başka yorum ise saatten yeşil ışık çıkması ile ilgili kişinin yakın zamanda herhangi bir uğraşı alanında başarı sağlayacağı şeklindedir.

rüyada yeşil saat görmek

Rüyada Yeşil Saat Satın Aldığını Görmek

Rüyada kişinin kendine bir saat almak istediğini görmesi ve yeşil saat satın alması, güzel bir başlangıç yapacağı anlamına gelmektedir. Güzel bir hobi ile uğraşılmaya başlanacağı, kişini kendine daha fazla zaman ayıracağı rüyada yeşil saat görmek için belirtilebilir.

Rüyada yeşil kol saati satın almak, ailede hasta olan kişilerden iyi haber almaya, sağlıklı bir hayat sürmeye işaret etmektedir. Genel olarak yeşil renk, murada ermeye, doğru adımlar atmaya, güzel bir yuva kurmaya, iş kurmaya, çocuk sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Saat görmek ise kişinin zaman yönetimi ile ilgili sorunlar yaşadığı bu nedenle strese girdiği şeklinde ifade edilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir