"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Kedinin Balık Yediğini Görmek

Rüyada kedinin balık yediğini görmek, ele geçen bir fırsatın başkasına kaptırıldığı anlamına gelmektedir. Kedinin balık yediğini görmek, aynı zamanda beklenen bir olayın gerçekleşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Her şeyin yolunda gittiğine ve kişinin düzenli bir hayat yaşadığına bu rüya yorumlanabilir. Uzun süredir üzerinde çalışılan bir işte son anda yaşanacak aksaklıkların büyük zarara yol açacağı da rüyanın bir diğer yorumudur. Yapılan planların uzun vadede gerçekleşeceği kedinin balık yediğini gören kişi için söylenebilir.

Rüyada kedinin balık yediğini görmek, bol bereketli bir döneme girileceğine ve her şeyin yolunda gideceğine işarettir. Ayrıca olumsuz anlamda yorumlanırsa yakalanmak üzere olan fırsatların başkasına kaptırılacağı belirtilebilir. Alınmak üzere olunan bir terfi bulunduğu ancak bunun çok yakın ve sinsi bir arkadaş tarafından kapılacağı da rüyanın yorumlarındadır.

rüyada kedinin balık yediğini görmek

Rüyada Kedinin Balık Yediğini Görmek Ev İçinde

Ev içinde beslenen bir akvaryum balığının kedi tarafından yenmesi, beklenmeyen sürprizler yaşanacağı anlamına gelmektedir. Ev içinde bazı sorunlar yaşanacağı, tedbirsiz bir durumdayken maddi zarara uğranacağı da rüyanın yorumları arasındadır. Rüyada kedinin balık yediğini görmek, eve içindeki akvaryuma saldırdığını görmek, yaşanacak bir hırsızlık olayına işarettir.

Kedinin akvaryumdaki balığı ya da mutfakta pişirilmek üzere alınan balığı yediğini görmek, nankör çocuk sahibi olmaya işarettir. Çocuklardan yana yaşanacak sıkıntıların baş göstereceği ve bu durumun çok can sıkacağı belirtilebilir.

rüyada kedinin balık yediğini görmek

Rüyada Kedinin Pişmiş Balık Yediğini Görmek

Rüya sahibinin ev kedisine pişmiş balık vermesi, kendisinden yardım isteyecek bir dostu olduğuna işarettir. Rüyada kedinin pişmiş balık yediğini görmek, ihtiyaç sahibi olan bazı kişilere yardım edileceği anlamına gelmektedir. Kediyi kendi eliyle beslediğini görmek, şefkat sahibi bir insan olduğu anlamındadır. Genel olarak iyi niyetli davranıldığı ve bu sayede çevre tarafından sevildiği kedinin pişmiş balık yediğini görmek için belirtilmektedir. Kedinin balık yemesi, işlerin doğal şekilde yoluna gireceği, hayallere ulaşılacağı anlamına gelmektedir. Kedi sevdiğini görmek ise hayır duası almaya yorumlanmaktadır. Planları kurulan ve ulaşılmak istenen hedeflerin alınacak yardımlar doğrultusunda gerçekleşeceği rüya için belirtilebilmektedir. Kişinin ruhsal durumu, hayvanların onun hayatındaki yeri ve rüyaya dair hissi de bu yorumu büyük ölçüde etkilemektedir.

Tek Yorum

  1. M. Afra Çakır M. Afra Çakır

    Ben günlük hayatta evinde balık ılan biriyim, evimin bahçesinde de bolca kedi besliyorum. Rüyamda bahçemde 10 dan fazla akvaryum vardı ve büyüklü küçüklü birsürü balıkla doluydu. Birden bire büyük bir yağmur başladı rüyamda ama rüyayı gördüğüm anda normalde yağmur sağanak yağıyordu. Sonrasında rüyada içlerinden iki akvaryumdaki büyük balıklar akvaryuma sığamadı ve çıkıp yere düştü. Bunları da kediler yedi, kurtarmaya çalıştım ama alıp götürdüler. O balıkların düştüğü akvaryumların biri düşüp parçalanmış, biri de sağlamdı ama içinde az balık kalmıştı. Sonra ben yerden balık toplamaya başladım canlıları sağlam akvaryuma koyuyordum ki içinden kuyruğu kopmuş biraz büyük ölü bi balık buldum. Sonra da rüyanın devamında ortalığı toplayıp eve girdim ama evde de kocamın telefonunda beni aldatmak istediğini ama henüz yapmadığını fırsat aradığını gördüm. Sıkıntılanıp uyandım. Normalde ben sürekli balıkların uçtuğunu görürdüm ilk defa böyle bir rüyayla karşılaştım lütfen bir manaya kavuşturun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir