"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Regl Olmak Kan Görmek

Rüyada regl olmak kan görmek, bir bilinçaltı rüyası olarak düşünüldüğünde rüya sahibinin kadınsal hastalıklarla uğraştığı düşünülebilir. Bu nedenle böyle bir rüya gördüğü belirtilebilir. Regl olmak kan görmek, aslında genellikle yorumlanmamaktadır. Ancak regl olmak, rüya sahibinin rahatlığa erişeceğine işarettir.

Rüyada regl olmak kan görmek, rüya sahibinin son derece sağlıklı olduğu anlamına gelmektedir. Ancak yaralanıp da kan görmek, rüya sahibine gerçek anlamda zarar vermek isteyen birileri olduğu anlamına gelmektedir. Regl olduğunu ve çok kan kaybettiğini görmek, çok fazla para kaybedileceğine, hasta olunacağına işarettir. Üzüntülü haberler duyulacağı da kan görmek için belirtilmektedir.

rüyada regl olmak kan görmek

Rüyada Regl Olmak Kan Görmek Bulaşmak

Rüya sahibi eğer bir kadınsa ve regl olduğunu görüyorsa mutlu bir yaşam süreceği şeklinde yorum yapılmaktadır. Rüyada regl olmak kan görmek, yakın zamanda çocuk sahibi olmaya, bebek düşürmeye yorumlanmaktadır. Zihinsel olarak üretken bir döneme girileceği de regl olmak için belirtilmektedir. Ayrıca bu rüya çocuk sahibi olunmak istendiği, iş hayatında oldukça yaratıcı bir dönemde olunduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada yaralandığı için bir yerinin kanadığını görmek, üzücü olaylara şahit olunacağı anlamına gelmektedir. Aileden bir kişinin büyük bir kaza geçireceği ve hayatının tehlikeye gireceği anlaşılmaktadır. Regl olup kıyafetlerine kan bulaştığını görmek, utanılacak bir duruma düşmeye yorumlanmaktadır. Etrafına kan bulaştığını görmek, kötü bir durum içinde kalmaya işaret etmektedir.

rüyada regl olmak kan görmek

Rüyada Regl Olmak Kan Görmek Karnı Ağrımak

Bir genç kız, rüyada regl olduğunu ve karın ağrısı çektiğini görüyorsa büyük bir bunalım içinde olduğu anlamına gelmektedir. Uzun zamandır kafaya takılan bir sorun bulunduğu ve bu nedenle fiziksel acılar çekildiği anlaşılmaktadır. Rüyada regl olmak kan görmek bir erkek için bunalımlı zamanlar yaşandığı anlamına gelmektedir. Erkek tarafından görülen bu rüya, toplum içinde yadırganmaya, ayıplanmaya, yüz kızartıcı suç işlemeye yorumlanmaktadır. Rüyayı bir kadın görüyorsa son derece verimli bir döneme girileceği şeklinde yorulmaktadır. Ayrıca yeni başlangıçlar yapılacağına, mutlu bir yuva kurulacağına, çocuk sahibi olunacağına da rüya yorumlanmaktadır. Bu rüyanın kişinin duygusal durumuna göre çok farklı anlamları da yapılabilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir