"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Su Dolu Kuyu Görmek

Rüyada su dolu kuyu görmek, rüya sahibinin maddi sıkıntılardan çıkarak ferah bir döneme gireceğine işaret etmektedir. Görülen su dolu kuyu, eğer temizse ve su da berraksa helal ve bol para kazanmaya yorumlanmaktadır. Rüyada su dolu kuyu ayrıca kişinin gönül meselelerinde iyi sonuçlar alacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada su dolu kuyu görmek, yeni bir yuva kurmaya, evliler için ise aile hayatında huzurlu olmaya yorulmaktadır. Su dolu kuyu görmek, çoğunlukla para ve mal artışı olarak ifade edilmektedir. İçi dolu kuyu görmek, kişinin içine attığı dertler nedeniyle hasta olacağını da anlatmaktadır. Su dolu kuyu, son derece yoğun bir iş temposu içine girileceği anlamına gelmektedir. Dolu kuyu görmek, rüya sahibinin öfke beslediği birileri olduğunu anlatmaktadır.

Rüyada Su Dolu Kuyu Görmek

Rüyada Su Dolu Kuyu Görmek İçine Kova Daldırmak

İçinde su olan bir kuyu, bol para ve mal olarak yorumlanmaktadır. Rüyada su dolu kuyu görmek ve içine kova daldırmak, kişinin hak ettiği kazanca ulaşacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca su dolu kuyu görmek, rüya sahibinin hakkını yedirmeyen, istediğini elde etmek için her şeyi yapan biri olduğunu göstermektedir. Rüyada kuyu içinde yarıya kadar dolu su görmek, parasal sıkıntı çekilmeyeceği, ortalama bir kazanç elde edileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada su dolu kuyu görmek ve içine kova daldırıp su çıkarmak, hayırlı bir kısmete yorulmaktadır. Bekarlar için hayırlı, maddi sıkıntı çekilmeyecek bir evlilik yapılacağı anlamına gelmektedir. Su dolu kuyu görmek, ama renginin siyah olması, hayırlı olmayacak bir kazanç teklifi ile karşılaşmaya yorumlanmaktadır. Siyah renkte su dolu kuyu görmek, kişinin kendi vicdanı ile hareket ederek helal ya da haramı tercih edeceğini anlatmaktadır.

Rüyada Su Dolu Kuyu Görmek

Rüyada Su Dolu Kuyu Görmek İçinden Su Alıp İçmek

Kuyu içinde su görmek ve ondan biraz alıp içmek, suyun berrak olup olmamasına göre farklı anlamlar taşımaktadır. Rüyada su dolu kuyu görmek ve içinden su alıp içmek, kişinin dar bir zamanda bol para kazanma şansı yakalayacağı anlaşılmaktadır. Su dolu kuyu görmek, rüya sahibinin şanslı biri olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada su dolu kuyu görmek ve içinden su alıp içmek, suyun çamurlu olması durumunda kazanca haram karıştırmaya işarettir. Su dolu kuyu görmek, içine uzanıp bir avuç su almak ve içmek, fırsatın ayağının dibine gelmesine yorulmaktadır. Rüyada su dolu kuyu içinde yüzmek, kişinin çok zengin olması anlamına gelmektedir.

Rüyada Su Dolu Kuyu Görmek

Rüyada Su Dolu Kuyu Görmek Su Çekmek

Kuyu içinden su çektiğini görmek, rüya sahibinin iş sahibi ve düzgün yaşantısı olan biri olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada su dolu kuyu görmek, kuyu içinden su çekmek, kişinin kolay pes etmeyen yapıda olduğunu anlatmaktadır. Kuyu içinden su taştığını görmek, çok para kazanmak ve harcamak anlamına gelmektedir. Kuyu içinden su taşması, bir diğer anlamda ise borçlara ödenerek bitecek olan paraya işaret etmektedir. Kuyu içinde kanlı su görmek, dedikoducu ve öfkeli bir insana işarettir. Kendisine düşmanlık besleyen kötü niyetli kişi de kanlı su dolu kuyu için belirtilen bir yorumdur. Su dolu kuyu, içinde yosun olduğunu görmek de yakın zamanda gerçekleşecek hayale dalalettir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir