"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Komutana Selam Vermek

Rüyada komutana selam vermek ve asker olduğunu görmek, kafada tamamlanmamış birtakım planlar bulunduğu anlamına gelmektedir. Bu rüya bazen kişinin düşüncelerinin ya da dünya çapında gerçekleşen olayların bir yansıması olarak ortaya çıkmaktadır. Rüyada komutana selam verdiğini görmek, aynı zamanda iş bitirici bir havada olunduğuna işaret etmektedir. Güvenilir ve sorumluluk sahibi bir kişi olunduğu da rüyanın anlamları arasındadır.

Rüyada komutana selam vermek, aynı zamanda askerlik yapmaya hazırlanıldığı anlamını taşımaktadır. Rüya aynı zamanda yaşanacak çeşitli sağlık sorunlarına işaret etmektedir. Komutana selam vermek ve onunla konuşmak kişinin hayatta her istediğini alan bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Rüya sahibi maddi ve manevi anlamda sıkıntısız bir hayat sürecektir.

Rüyada Komutana Selam Vermek

Rüyada Komutana Selam Vermek Nöbet Tutmak

Rüya içinde asker olunduğu, nöbet tutulduğu ve komutana selam verildiği görülüyorsa kısmet açısından şansız bir döneme girilecektir. Büyük uğraşlar verilerek kazanılan başarıların görmezden gelineceği buna rağmen mesleki kariyerde başarı elde edileceği belirtilebilir. Rüyada komutana selam verildiğini ancak komutanın kızgın olduğunu görmek, bazı kişilerin hoşuna gitmese de yolundan dönmemeye yorumlanmaktadır.

Hasta ya da zor durumda olan kişilere yardım edileceği de rüyada komutana selam vermek için ifade edilmektedir. Her şeye rağmen iş hayatında başarılı ve kazançlı zamanlar geçirileceği bilinmelidir. Başarılı olunan bir süreçte oldukça fazla sıkıntı çekileceği ve bu dönemde bazı kişilerle küslükler yaşanacağı belirtilebilir.

Rüyada Komutana Selam Vermek

Rüyada Savaş Anında Komutana Selam Vermek

Rüya sahibinin kendini bir savaş ortasında görmesi ve o sırada komutana selam vermesi, onun savaşçı bir yapısı olduğu anlamındadır. Yapmak istediği şeyler için bütün olasılıkları deneyen bir insan olduğuna işaret etmektedir. Aileye ve dine olan düşkünlüğün artacağına, kötü sonuçlar doğuran işler yapacağına yorulmaktadır. Rüya sahibi her zaman hayırlı ve iyi niyetli işler yapsa da bazen kötü sonuçlara doğurmaktadır.

Rüyada savaş anında komutanla konuşmak, rüya sahibinin hayatında en güzel başlangıçlarla karşılaşacağına işarettir. Yaşanan aksilikler ve yorgunluklar nedeniyle rüya sahibinin bir süre tatile çıkması gerektiği anlamına gelmektedir. Savaştığını görmek ise sıkıntılı bir durumdan kurtulmak için çabalamaya yorulmaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir