"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Kendi Mezar Taşını Görmek

Rüyada kendi mezar taşını görmek, kişinin yardım almayı sevmeyen her şeyi kendi başına halleden biri olduğunu anlatmaktadır. Kendi mezar taşını görmek, rüya sahibinin ölüm korkusu ile yaşadığını ifade etmektedir. Rüyada mezar taşını görmek ve üzerinde bir şey yazmaması, bu aralar çok fazla komplo teorisi üretildiğini göstermektedir. Kendi mezar taşını ve ölüm tarihini görmek, işlerle ilgili yoğun stres altında olunduğunu işaret etmektedir.

Rüyada kendi mezar taşını görmek, etrafındakilerin onun ölümü için ağlaması, kişinin başına gelecek bir felakete işarettir. Kendi mezar taşını yazdırdığını görmek, kötü haberler almaya yorumlanmaktadır. İşle ilgili karşılaşılacak kötü durumlarla baş etmeye çalışmak da rüyanın yorumları arasında bulunmaktadır. Kendi mezar taşını başkasının mezarına dikilmiş görmek, baş ağrıtacak hatalar yapmaya ve dikkatli olunması gerektiğine tabir edilmektedir.

Rüyada Kendi Mezar Taşını Görmek

Rüyada Kendi Mezar Taşını Görmek Kendi Cenazesi İçin Hazırlanmak

Eğer kişi kendi cenazesine hazırlık yapıyor ve kendi mezarının hazırlandığını görüyorsa bu çevresindeki sinsi düşmanlara yorumlanmaktadır. Kötü gününün gelmesini bekleyen iyi gün dostları, rüyada kendi mezar taşını görmek için belirtilecek olan yorumlar arasındadır. Çok başarılı olduğundu için etrafında kıskanılıyor olması rüya sahibinin bu rüyayı görme sebepleri arasında bulunabilmektedir. Bir diğer ifade ise kendi mezar taşını görmek için şöyledir: İzlenen filmler, okunan kitaplar, duyulan haberler de bazen bu tip rüyalar görmeye sebep olmaktadır.

Rüyada kendi mezar taşını görmek, kişinin kendi sonunu hazırlayacak hatalar yapmaya başladığını anlatmaktadır. Ancak bu son bazen iş hayatında bazen okul hayatında bazen de evlilik hayatında olarak değerlendirilmektedir. Mezar taşını görmek, kişinin gerçekten ölmesinden ziyade yaşayacağı kötü durumları simgelemektedir.

Rüyada Kendi Mezar Taşını Görmek

Rüyada Kendi Mezar Taşını Görmek Öleceğini Düşünüp Korkmak

Rüya içinde bir kişinin mezarını görüp ölmediğini ama öleceğini düşünmesi, yaşanan endişeleri ifade etmektedir. Rüyada kendi mezar taşını görmek ve öleceğini düşünüp korkmak, gerçekte kişinin böyle bir korkusu olduğu anlamına da gelmektedir. Kendi mezar taşını görmek ve üzerinde doğum-ölüm tarihlerinin yazması, kişinin gelecek tarihte kötü bir olay için dikkat etmesini belirtmektedir. Kendi mezar taşını görmek, rüya sahibinin her zaman kendisiyle ilgili şeylerde inisiyatif alarak işini şansa bırakmayan biri olduğunu göstermektedir. İş kurarken girilecek borçların kişiye sıkıntı vereceği ancak yine de elini taşın altına koymaktan korkulmayacağı rüyanın başka bir yorumudur. Rüyada kendi mezar taşını görmek, rüya sahibinin korkusuz bir insan olduğunu ve her durumla yüzleşebildiğini ifade etmektedir.

Rüyada Kendi Mezar Taşını Görmek

Rüyada Kendi Mezar Taşını Görmek Ölmüş Olmak

Bir kişinin kendi ölü olarak görmesi, genel olarak olumlu şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada kendi mezar taşını görmek ve ölmüş olmak, kişinin ömrünün uzadığı şeklinde yorumlanmaktadır. İflas etmek, sevgiliden ayrılmak, bebeğini kaybetmek, yaralanmalı kaza geçirmek rüyanın yorumları arasında yer almaktadır. Rüyada kendi mezar taşını yazdığını görmek ve cenazesine katılmak, kişinin yaptığı hataların sorumluluğunu alacağına yorulmaktadır. Yakın zamanda toparlanarak hayatını düzene koymaya başlanacağı mezar taşını görmek rüyası için belirtilebilir. İbretlik bir olayla karşılaşmak, aklını başına almak, ıslah olmak, diğer yorumlar arasındadır. Mezar taşını dikmek, iflas ilan etmeye, küllerinden doğmaya, hayatında büyük bir risk alarak girişimci olmaya karar vermeye yorumlanmaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir