"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Kara Duman Görmek

Rüyada Kara Duman Görmek, rüyayı gören kimse için ilerde pişmanlık duyacağı bir şey yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kara duman görmek, rüya sahibinin önünü görmeden, emin olamadan geleceğe dair kararlar verdiğine delalet edilir. Rüyada kara duman görmek, rüya sahibinin alacağı bazı kararlardan dolayı ileride pişmanlık yaşayacağına da tabirdir. Karşısına çıkan fırsatı düşünmeden kabul etmesinin ileride başını ağrıtacak sorunlarla karşılaşmasına sebep olacağına da işarettir. Rüya sahibinin bu kafa yapısı ile devam edildiği sürece özel hayatında da bazı problemler yaşanacağının da habercisidir.

Farklı bir tabire göre rüyada kara duman görmek, rüyayı gören kimse için aceleci olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin parasal konularda acele verdiği kararlar yüzünden ileride maddi kayıplar yaşayabileceğine yorulur. Rüya sahibinin bu aceleci tavrından vazgeçip kararlarını daha dikkatli vermesi gerektiğine alamet edilir. Rüyada kara duman görmek, rüya sahibinin genel olarak hata yapan biri olduğuna işarettir. Rüya sahibinin verdiği yanlış kararların sebebinin hem aceleci tavrı hemde kararları mantık yerine duygusal düşünerek vermesinden kaynaklandığını simgelemektedir. Genel anlamı ile rüyada kara duman görmek, rüya sahibi için duygusal ve aceleci tavrını bir kenara bırakıp olaylara daha mantıksal açıdan bakması gerektiğine tabirdir.

Rüyada Kara Duman Görmek ve Kaçmak

Rüyada Kara Duman Görmek ve Kaçmak

Rüyayı gören kimse için rüyada kara duman görmek ve kaçmak, kişinin inatçı bir tavrı olduğuna delalet edilir.  Rüyada kara duman görmek ve kaçmak, kişinin bekar olması durumunda ise önemli hayat dersleri edineceği hatalar yapacağına delalettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada kara duman görmek ve kaçmak, kişinin geleceği ile ilgili pek çok alacağı önemli kararlara işarettir. Aynı zamanda rüyada kara duman görmek ve kaçmak, kişinin kararları alırken çevresindeki tecrübeli kimselerden akıl almasında fayda olacağına işarettir. Genel anlamı ile rüyada kara duman görmek ve kaçmak, kişiye tecrübeler kazandıracak olaylar tabir etmektedir.

Rüyada Kara Duman Görmek ve Korkmak

Rüyada Kara Duman Görmek ve Korkmak

Rüyayı gören kimse için rüyada kara duman görmek ve korkmak, kişinin egosu yüksek biri ile bir birliktelik yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bu kişi ile bir arkadaş ortamında karşılaşacağına ve süre gelen karşılaşmalar sonucunda ilişkinin temellerinin atılacağına işarettir. Rüyada kara duman görmek ve korkmak, aynı zamanda rüya sahibinin bu egosu yüksek kişi ile ilişkinin çok sağlam olmayacağı anlamına da gelir. Farklı bir tabire göre rüyada kara duman görmek ve korkmak, rüya sahibinin var olan bir aşk ilişkisinin bitmesinin hemen ardından kendisini iyi hissetmek için yeni bir ilişkiye başlayacağına da işarettir. Rüyada kara duman görmek ve korkmak, genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi için gönül ilişkilerinin gündemde olacağı bir döneme delalettir.

Rüyada Kara Yoğun Duman Görmek

Rüyada Kara Yoğun Duman Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada kara yoğun duman görmek, müsrif olmaya işaret eder. Rüya sahibinin bekar olması durumunda rüyada kara yoğun duman görmek, kişinin geleceğini düşünmemesine, günlük harcamalarına dikkat etmediğine delalet edilir. Rüyada kara yoğun duman görmek, rüya sahibinin evli olması durumunda ise eşinin müsrif olduğuna yorulur.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir