"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Yılan Görmek Korkmak

Rüyada yılan görmek korkmak, birçok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Eğer yeşil su yılanı görülüyorsa bu zararsız bir düşmanlık ya da kıskançlık anlamına gelmektedir. Rüyada yılan görmek ve onu öldürmeye çalışmak, düşmanın ekarte edilmeye çalışıldığı anlamındadır. Rüya sahibi bu yılan öldürdüğünü görüyorsa bu tehlike atlatacak ve zarar vermek isteyen bazı kişiler, etkisiz hale gelecektir.

Rüyada yılan görmek korkmak, kişinin bazı korkuları bulunduğu ve bunlarla yüzleşmekten kaçındığı anlamındadır. Aynı zamanda göz ardı edilen bazı sorunlar olduğu da anlaşılmaktadır. Rüya sahibi, zehirli yılan tarafından ısırıldığını görüyorsa kendine zarar vermek isteyen birileri bunun için fırsat kollamaktadır. Bu nedende dikkatli olunması gerektiği ve önceden incitilmiş olan bir insanın intikam almaya çalıştığı anlamındadır.

Rüyada Yılan Görmek Korkmak Kaçmak

Rüyada Yılan Görmek Korkmak Kaçmak

Rüya sahibini korkarak kaçtığını görmesi, yüzleşmekten kaçtığı sorunları bulunduğunu ifade etmektedir. Ancak bunun daha büyük problemlere yol açacağı vurgulanabilir. Rüyada yılan görmek korkmak ve kaçmak, kabullenilmeyen bir sorunun daha büyük sıkıntılara yol açacağına yorumlanabilir. Rüya sahibi, manevi olarak ihmal ettiği bazı sorumlulukları yüzünden sorun yaşayacaktır. Sorumluluklarını kabul etmesi gerektiğini anlamadığı sürece vicdan azabı yaşayacaktır. Rüyada yılan görmek eğer herhangi bir zarar görülmüyorsa bir tehlikenin kazasız belasız atlatılacağı anlaşılmalıdır. Diğer taraftan rüyada yılan tarafından ısırılmak, kötü bir söz işitileceği anlamına gelmektedir. Etrafta size iftira atacak ya da sırrınızı ifşa edecek birinin dolandığı bir diğer rüya yorumudur.

Rüyada Yılan Görmek Korkmak ve Yılanı Öldürmek

Rüyada Yılan Görmek Korkmak ve Yılanı Öldürmek

Rüya sahibinin korktuğu bir yılan görmesi ve onu öldürmesi, riskli bir karar alarak doğru iş yapılacağı anlamına gelmektedir. Sırf cesaret edilemediği için yapılamayan birçok planın bu aşamadan sonra uygulanmaya başlanacağı bir başka yorumdur. Rüyada yılan görmek korkmak ve yine de onu öldürmek, ne olursa olsun vazgeçmeyen bir kişi olunduğu anlamındadır. Rüya sahibi için hayatında büyük bir değişim yaşanacağı ifade edilebilir. Bu nedenle maddi ve manevi sorunlar yaşanacağı ancak bunun atlatılacağı da vurgulanmalıdır. Rüya sahibi çelişkide kaldığı bir durumdan kurtularak en sonunda doğru karar verecek ve korkularından kurtulacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir