"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Uzun Duvak Görmek

Rüyada uzun duvak görmek, evli bir kadınca görülüyorsa başarılı bir iş yapacağı anlamına gelmektedir. Görülen duvağın rengi beyazsa pürüzsüz bir iş halledileceği, bir sorunun çözüleceği anlaşılmaktadır. Uzun duvak görmek, rüya sahibinin hayatında yeni bir başlangıç yapacağı anlamına da gelmektedir. Beyaz ve uzun duvaklı bir gelinlik görmek, çocuk sahibi olmaya, işe başlamaya, işte terfi almaya çıkmaktadır.

Rüyada uzun duvak görmek, rüya sahibinin sevinçli haberler alacağına yorumlanmaktadır. Hastalıktan kurtulmaya, mutlu bir hayat sürmeye işaret etmektedir. Görülen duvağın rengi sarı ise rüyanın hastalık ya da üzüntü habercisi olduğuna işarettir. Uzun duvak görmek, yırtılması ve evlenmek gibi konularda daha detaylı bilgi ise yazımızın devamında bulunmaktadır.

rüyada ukzun duvak görmek

Rüyada Uzun Duvak Görmek ve Yırtılması

Kişinin rüyasında uzun duvak taktığını ve bunun yırtıldığını görmesi, evlilikten dönmeye işarettir. Rüyayı gören evli bir kadınsa, evliliğinde ufak sallantılar yaşanacağı anlamına gelmektedir. Rüyada uzun duvak görmek ve bir yere takılarak duvağın yırtılması, planlanan bazı şeylerin beklendiği gibi olmayacağı anlamındadır. Rüyada uzun duvak, mavi renkse kişinin hayatında durgun bir döneme girdiğine işarettir. Kırmızı renkse kızgınlık duyulacak birtakım şeyler yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada duvak görmek, bekâr kızlar için evlenmeye işaret etmektedir. Ancak bu bazen yeni bir iş ya da yeni bir eğitim sürecinin başlangıcını simgeleyebilmektedir. Rüyada görülen uzun duvak, genel olarak yeni ve temiz bir başlangıcı anlatmaktadır.

rüyada uzun duvak görmek

Rüyada Uzun Duvak Görmek ve Evlenmek

Rüya sahibi evlendiğini ve gelinlik üzerine uzun duvak taktığını görüyorsa ve gerçekte evliyse çocuk sahibi olacaktır. Bunun dışında rüyada uzun duvak görmek, rüya sahibini hayallerine kavuşacağı yönünde yorumlanmaktadır Rüya, yeni bir şehre taşınarak yeni eşyalar almaya, yeni bir kursa gitmeye ya da hobi edinmeye de yorumlanabilmektedir.

Uzun duvak görmek ve aynı zamanda üzerinde lekeler olması, yeni bir başlangıç yapılacağı ancak sorunlar yaşanacağı anlamındadır. İş kurulacaksa zorlu süreçlerden geçileceği, çocuk sahibi olunacaksa bazı hastalıklarla mücadele edileceği bu rüya için yorumlanabilir. Duvak takmak genel olarak iyi anlamlarda yorumlanmaktadır. Kişi eğer gerçekte düğün hazırlığı yapıyorsa bu bir bilinçaltı rüyası olarak değerlendirilebilir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir