"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Telefonun Kırıldığını Görmek

Rüyayı gören kimse için maddi açıdan sıkıntılar yaşayacağına delalet edilir. Rüyada telefonun kırıldığını görmek rüya sahibinin yakın zaman içerisinde başına gelecek talihsizlik yüzünden maddi açıdan sıkıntılar yaşayacağına delalettir. Rüya sahibinin bu maddi sıkıntılardan sabretmesi sonucunda kurtulacağına ve hayatının eskisinden daha iyi olacağına yorulur. Rüyada telefonun kırıldığını görmek rüyayı gören kimse için yakın zaman içerisinde alacağı sıkıntılı bir habere de işarettir. Kişi alacağı bu haber sonrasında hayatında büyük bir boşluk oluşacağına ve bu yüzden ruhsal sıkıntılar yaşayacağına tabirdir.

Rüyada telefonun kırıldığını görmek rüyayı gören kimse için aynı zamanda kısmet anlamına da gelmektedir. Kişinin bekar olması durumunda evlilik açısından gelişmeler yaşayacağına ve bu yola adım atacağına yorulur. Rüya sahibinin rüyada telefonun kırıldığını görmesi evli olması durumunda ise ailesinde sevindirici haberler alacağına delalet edilir. Rüyada telefonun kırıldığını görmek rüya sahibi için genel anlamı ile iyiye ve güzele yorulmaktadır. Rüya sahibinin beklemediği anda hayatının birden güzelleşeceğine ve çok mutlu bir geleceğinin olacağına işaret olarak gösterilmektedir.

Rüyada Telefonunun Ekranının Kırıldığını Görmek

Rüyada Telefonunun Ekranının Kırıldığını Görmek

Rüya sahibinin üzüleceği haberler alacağına işaret edilmektedir. Kişinin alacağı bu haber ile ailesinde sağlık sorunları olan birinin durumunun ciddileşeceğine de tabirdir. Rüyada telefonunun ekranının kırıldığını görmek rüya sahibinin çevresindeki insanlardan zarar göreceğine de delalettir. Arkadaşlarının ya da akrabalarının duyarsızca davranacağına ve bu durum sonucunda kişinin olumsuz sonuçlar ile karşılaşacağına yorulur. Rüyada telefonunun ekranının kırıldığını görmek rüya sahibi için yakın zaman içerisinde beklediği bir konuda olumsuz haber alacağına yorulur. Bu haber kişinin yaşamında sorunlara işaret olacağına da delalet edilir. Rüyada telefonunun ekranının kırıldığını görmek ayrıca rüya sahibi için yeni bir başlangıç anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi alacağı kararlar ile bambaşka bir hayata başlayacağına ve sonucunda her şeyin umduğundan güzel olacağına delalet edilir. Rüyada telefonun ekranının kırıldığını görmek kişi için aynı zamanda iş anlamında olumlu sonuçlara da yorulur. Kişinin başarılı geçen bir sürecin ardından işinde büyük bir terfi alacağına ve bu terfi ile maddi anlamda da kazancının artacağına delalet edilir. Rüyada telefonunun ekranının kırıldığını görmek genel anlamı ile rüya sahibinin güzel şeyler yaşayacağına ve güzel şeyler ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada Telefonun Camının Kırıldığını Görmek

Rüyada Telefonun Camının Kırıldığını Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada telefonun camının kırıldığını görmek aile bağlarındaki kopukluğa işaret edilmektedir. Rüya sahibinin ailesi ile sıkıntılarının artacağına, bu sıkıntılar yüzünden evden uzaklaşacağına delalet edilir. Rüyada telefonun camının kırıldığını görmek rüyayı gören kimsenin bekar olması durumunda arkadaşları ile yaşayacağı sıkıntılara işaret edilir. Rüya sahibinin evli olması durumunda ise yakın zaman içerisinde eşi ile ciddi sıkıntılar yüzünden tartışacağına delalettir. Rüyada telefonun camının kırıldığını görmek kişiye müjdeli şeylerin yakın olduğuna da yorulmaktadır. Rüyada telefonun camının kırıldığını görmek rüya sahibinin uzun zamandır beklediği haberin geleceğine ve sonucunun da olumlu olacağına delalet edilir. Rüyada telefonun camının kırıldığını görmek aynı zamanda rüya sahibi için bereket anlamına gelmektedir. Maddi açıdan sıkıntılarının azalacağına, bereketinin artacağına delalet edilir. Rüyayı gören kimsenin yakın zaman içerisinde maddi sıkıntılarını giderecek yüklü bir nakit eline geçeceğine yorulmaktadır. Ayrıca rüyada telefonun camının kırıldığını görmek kişinin hayatında ufak ama güzel sonuçlar doğuracak yeniliklere delalet olacağına yorulmaktadır. Rüyada telefonun camının kırıldığını görmek, ekranın kırıldığını görmek tabirinde olduğu gibi kişinin iş hayatında olumlu gelişmeler alacağına yorulur.

Rüyada Cep Telefonun Kırıldığını Görmek

Rüyada Cep Telefonun Kırıldığını Görmek

Rüya sahibi için rüyada cep telefonun kırıldığını görmek var olan üzüntülerinin ortada kalkacağına ve bir daha geri dönmeyeceğine işaret olarak gösterilir. Rüyada cep telefonun kırıldığını görmek, ekranın kırıldığını görmek tabirinde olduğu gibi kişi için yeni başlangıç anlamına da gelmektedir. Rüyayı gören kimse için rüyada cep telefonun kırıldığını görmek ailevi sıkıntılara da tabirdir. Rüya sahibinin ailesi ile ufak çaplı sorunlar yaşayacağına yorulur. Ancak bu sorunlar konuşarak çözüleceğine ve küslük yaşanmadan aralarının düzeleceğine yorulur. Ayrıca rüyada cep telefonun kırıldığını görmek kişinin maneviyata büyük önem verdiğine, ailesinin ve dostlarının her şeyden önce geldiğine yorulmaktadır. Rüyada cep telefonun kırıldığını görmek rüya sahibinin ailesine ve dostlarına verdiği değerden daha fazla bu kişilerden değer göreceğine ve ihtiyacı olduğunda sorgusuz sualsiz bu kişilerin yardıma koşacağına delalet edilmektedir. Rüyada cep telefonun kırıldığını görmek rüya sahibi için yakın zaman içerisinde gelecek olan maddi kaynağa da işarettir. Bu maddi kaynak kişiye ailesinden ya da bir şans oyunundan geleceğine yorulmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin maddi kazancın yanı sıra manevi açıdan da hayatında büyük güzelliklerin yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Telefonun Ekranın Kırıldığını Görmek

Rüyada Telefonun Ekranın Kırıldığını Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada telefonun ekranın kırıldığını görmek öğrenci olması durumunda uzun zamandır hazırlandığı sınavından büyük bir başarı ile ayrılacağına delalet edilir. Rüyada telefonun ekranın kırıldığını görmek kişinin bu sınav sonucunda karşısına büyük kapıların açılacağına ve geleceğinin güzel olacağına işarettir. Rüyada telefonun ekranın kırıldığını görmek kişinin çalışan ve mesleği elinde biri olması durumunda ise girişeceği yeni iş alanında büyük bir başarı yakalayacağına delalet edilir. Rüya sahibinin ayrıca bu başarının yanı sıra maddi açıdan da büyük kazançlar elde edeceğine yorulur. Rüyada telefonun ekranın kırıldığını görmek kişiye gelecek olan ailevi bir müjdeye işarettir. Rüya sahibinin çok yakın bir akrabasının çocuk haberi vereceğine ve kişinin bu haber çok sevineceğine yorulur. Rüya sahibi alacağı haber sonrasında sevincinden yerinde duramayacak duruma geleceğine de işarettir. Rüyada telefonun ekranın kırıldığını görmek ayrıca kişinin çocukları tarafından gururlanacağı bir gelişme yaşayacağına da yorulur. Yakın zaman içerisinde çocuklarının kendisini gururlandıracak başarı elde edeceğine tabirdir.

Rüyada Telefonun Ortadan İkiye Kırıldığını Görmek

Rüyada Telefonun Ortadan İkiye Kırıldığını Görmek

Rüya sahibi için rüyada telefonun ortadan ikiye kırıldığını görmek beklemediği kadar büyük bir kazanç elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören kimse için bu kazanç hayatında hiç görmediği rahatlığa erişeceğine ve bu hayatı ömrü boyunca devam ettireceğine yorulmaktadır. Rüyada telefonun ortadan ikiye kırıldığını görmek kişinin kazancı konusunda bencil biri olmadığına ve ihtiyacı olan insanlara her zaman yardım eden biri olduğuna işarettir. Rüya sahibi elinden geldiğince muhtaç kişilere yardım eden ve çevresindeki insanları düşünen biri olduğuna yorulmaktadır. Rüyada telefonun ortadan ikiye kırıldığını görmek kişiye yakın zaman içerisinde büyük sorumluluk yükleneceğine de delalettir. Rüya sahibi bu sorumluluk ile sıkıntılı döneme gireceğine ancak sabrı ile bu durumdan çabuk kurtulacağına yorulur. Rüyayı gören kimsenin sabrının aynı zamanda tüm hayatında karşısına iyi sonuçlar çıkaracağına da yorulmaktadır. Kişinin her durumda sabrını koruyan ve olaylara karşı yapıcı davranan bir karakter olduğuna işarettir. Rüyada telefonun ortadan ikiye kırıldığını görmek rüyayı gören kimse için genel anlamı ile güzel ve olumlu sonuçlar doğuracağına delalet edilir.

Rüyada Cep Telefonun Ekranının Kırıldığını Görmek

Rüyada Cep Telefonun Ekranının Kırıldığını Görmek

Rüya sahibi için rüyada cep telefonun ekranının kırıldığını görmek ruh halinde yaşayacağı çalkantılı durumlara delalet edilmektedir. Rüya sahibinin olayları kafasına çok takan biri olduğuna ve bu sebepten dolayı büyük sorunlar yaşadığına işaret olarak gösterilir. Rüyada cep telefonun ekranının kırıldığını görmek rüya sahibinin ruh halindeki çalkantılar yüzünden psikolojik destek almak durumunda kalacağına da delalet edilir. Ayrıca kişinin bu durumdan utanacağına ve çevresine söyleyemeyeceğine tabirdir. Rüyada cep telefonun ekranının kırıldığını görmek ayrıca kişinin şanslı bir dönemden geçeceğine delalet edilir. Bu dönemde karşısına çıkacak olan fırsatların hepsinin olumlu ve güzel sonuçlanacağına tabirdir. Aynı zamanda güzel ve olumlu sonuçlanmasının yanında büyük kazançlar elde edeceğine de delalet edilir. Rüyada cep telefonun ekranının kırıldığını görmek rüyayı gören kimsenin mutluluğunu arttıracak gelişmelerin ardı arkasının kesilmeyeceğine de işarettir. Bu haberler sonucunda kişi hayatında kötü giden şeyleri unutacağına ve hayatının tamamen toz pembe bir hal alacağına delalet edilir. Genel anlamı ile bakıldığında rüyada cep telefonun ekranının kırıldığını görmek kişi için güzel ve hayırlı şeylere delalet edilmektedir.

Rüyada Cep Telefonun Düşüp Kırıldığını Görmek

Rüyada Cep Telefonun Düşüp Kırıldığını Görmek

Kişinin rüyada cep telefonun düşüp kırıldığını görmesi yakın zaman içerisinde yeni bir telefon alacağına delalet edilir. Rüya sahibinin yaşayacağı bir kaza sonucunda telefonunun kırılacağına ve yeni bir telefon alacağına işarettir. Rüyada cep telefonun düşüp kırıldığını görmek ayrıca kişinin büyük bir alışverişe çıkacağına yorulur. Rüyayı gören kimsenin evli olması durumunda bu alışveriş bebeği müjdelemektedir. Yakın zaman içerisinde çocuklarının olacağına ve bunun için bir alışverişe çıkacağına tabir edilir. Rüyayı gören kimsenin bekar olması durumunda ise yeni ev alışverişine çıkacağına ve yeni bir eve taşınacağına delalet edilir. Rüyada cep telefonun düşüp kırıldığını görmek aynı zamanda rüyayı gören kimse için çok sevdiği bir dostu ya da akrabasına olan özleminin artacağına delalet edilir. Rüya sahibinin bu özleme çok fazla dayanamayacağına ve yakın zaman içerisinde bu kişinin yanına gitme kararı alacağına yorulur. Rüyada cep telefonun düşüp kırıldığını görmek kişi için uzun bir seyahatin kapıda olduğuna da delalet edilmektedir.

Rüyada Telefonun Düşüp Kırıldığını Görmek

Rüyada Telefonun Düşüp Kırıldığını Görmek

Rüya sahibi için rüyada telefonun düşüp kırıldığını görmek ailesi ile yakın zaman içerisinde bir tatile gideceklerine işarettir. Kişinin bu tatilde yılın bütün yorgunluğunu atacağına ancak büyük masraflar yapacağına yorulur. Rüyada telefonun düşüp kırıldığını görmek kişi için aynı zamanda bir taşınma olarak da yorumlanmaktadır. Sıkıntılar yaşadığı evinden taşınacağına ve farklı bir muhitte eve çıkacağına delalet edilir. Ayrıca rüyada telefonun düşüp kırıldığını görmek rüyayı gören kimse için kısmet anlamına da gelir. Rüya sahibinin uzun zamandır devam eden ilişkisinde ciddi kararlar alacaklarına ve sonucunda bu yolun evliliğe kadar gideceğine yorulur. Rüyada telefonun düşüp kırıldığını görmek kişiye bu evlilik kararının uğurlu geleceğine de işaret olarak gösterilmektedir. Alacağı karar sonrasında hayatında hiç olmadığı kadar şansının açılacağına ve bereketinin artacağına tabirdir. Rüyada telefonun düşüp kırıldığını görmek rüyayı gören kimseye genel anlamı ile hayırlı sonuçlar delalet etmektedir.

Rüyada Telefonun Yere Düşüp Kırıldığını Görmek

Rüyada Telefonun Yere Düşüp Kırıldığını Görmek

Rüya sahibi için rüyada telefonun yere düşüp kırıldığını görmek başarısızlık anlamına gelir. Kişinin öğrenci olması durumunda okul hayatında durumların istediği gibi gitmeyeceğine ve büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağına yorulur. Rüya sahibinin çalışan mesleği olan biri olması durumunda ise dikkatsizliği yüzünden işinde büyük zararlar ortaya çıkaracağına tabirdir. Rüya sahibinin bu zararı kapamak için büyük fedakarlıklar yapması gerektiğine ve sıkıntılı bir sürece gireceğine de işarettir. Rüyada telefonun yere düşüp kırıldığını görmek rüyayı gören kimse için yakın zamanda alacağı üzücü bir habere de yorulur. Rüya sahibi bu haber ile büyük hayal kırıklığı yaşayacağına ve üzüntüden hasta olacağına delalet edilir. Genel olarak rüyayı gören kimse için bu rüya üzücü ve hayra vesile olmayacak şeylere işaret edilmektedir.

Rüyada Kendi Telefonun Kırıldığını Görmek

Rüyada Kendi Telefonun Kırıldığını Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada kendi telefonun kırıldığını görmek inatçı biri olduğuna işarettir. Rüya sahibinin her ne olursa olsun dediğim dedik biri olduğuna ve söylediği şeyde her zaman inat ettiğine işarettir. Rüyada kendi telefonun kırıldığını görmek rüya sahibine bu inat durumun büyük sıkıntılar açacağına da yorulmaktadır. Hayatında inadı yüzünden pek çok kayıp yaşayacağına tabir edilmektedir. Bu kayıplar genellikle maddi kayıplar olsa da bazen manevi kayıplara da dönüşeceğine işarettir. Rüyada kendi telefonun kırıldığını görmek kişinin yakın zaman içerisinde iş hayatında alacağı yanlış bir karar yüzünden sıkıntılı sürece gireceğine delalet edilir. Ayrıca rüya sahibinin bu durumdan çıkmak için gece gündüz çalışacağına ve çaba harcayacağına yorulur. Rüyada kendi telefonun kırıldığını görmek rüyayı gören kimse için kız arkadaşı ya da eşi ile yaşayacağı bir tartışmaya delalettir. Kişinin bu tartışma yüzünden büyük bir bunalıma gireceğine bu durumdan ancak partnerinin onu kurtarabileceğine yorulmaktadır. Rüyada kendi telefonun kırıldığını görmek kişinin hayatında genel anlamı ile olumsuz ve hayra vesile olmayacak sonuçlara delalet edilmektedir.

 

Rüyada Yeni Telefonun Kırıldığını Görmek

Rüya sahibi için yakın zaman içerisinde yeni bir iş sektörüne girişe işaret olarak gösterilir. Rüyayı gören kimsenin bu sektörde belirli bir dönem yıpranacağına, çok kayıplar yaşayacağına tabir edilir. Ancak sabretmesi ve bu süreçte azimli olması durumunda ilerleyen zamanlarda kazançlarının oldukça artacağına ve daha iyi standartlarda bir hayatının olacağına delalet edilir. Rüyada yeni telefonun kırıldığını görmek kişi için aynı zamanda yeni bir iş anlamına da gelmektedir. Mevcut çalıştığı işinin dışında daha iyi teklif alacağına ve hayat standartlarını arttırma fırsatını ele geçireceğine yorulur. Rüyada yeni telefonun kırıldığını görmek rüya sahibi için büyük bir fırsat anlamına da gelmektedir. Kişi için tüm kapıların teker teker ardına kadar açılacağına ve sonucunda istediği hayata kavuşacağına yorulur. Rüyada yeni telefonun kırıldığını görmek rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde hayatında hiç olmadığı kadar güçlü bir hastalığa yakalanacağına da delalet edilir. Bu hastalık yüzünden uzunca bir süre işleri ile ilgilenmeyeceğine ve gerek maddi gerekse manevi açıdan kayıplarının olacağına delalet edilir.

 

Rüyada Kırılmış Telefonu Sağlam Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada kırılmış telefonu sağlam görmek maddi kazanç anlamına gelir. Rüya sahibinin gerek işinde gerekse taşınmazlarında büyük kazançlarının olacağına ve değerlerinin artacağına yorulur. Ayrıca rüyada kırılmış telefonu sağlam görmek kişinin yakın zaman içerisinde bir gayrimenkul daha alacağına delalettir. Rüyada kırılmış telefonu sağlam görmek rüya sahibinin her zaman karlı kazançlar peşinde koşan bir girişimci olduğuna ve hayatı boyunca bu şekilde çalıştığına tabirdir. Ayrıca rüyada kırılmış telefonu sağlam görmek kişi için başarının yanı sıra bereket anlamına da gelmektedir. Gerek evinde gerekse cüzdanında bereket hiç eksik olmayacağına ve rahat bir hayatının olacağına yorulur. Rüyada kırılmış telefonu sağlam görmek kişiye gelecek olan miras anlamına da gelmektedir. Dededen kalma toprakların satılacağına ve bu kazançtan kendisine büyük bir pay kalacağına delalet edilir. Rüyada kırılmış telefonu sağlam görmek rüyayı gören kimsenin bu para ile gelecek kaygısı yaşamadan uzunca bir süre yaşayabileceğine de delalet edilir. Rüyada kırılmış telefonu sağlam görmek rüyayı gören kimse için maddi kaygıdan uzak bir hayata yorulmaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir