"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Tatlı Kabağı Görmek

Rüyada Tatlı Kabağı Görmek, rüyayı gören kimse için eskiden yaptığı işlerin değerinin anlaşılacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin geçmişte yaptığı ve kimsenin değerini anlamadığı işlerin şimdi değer bulacağına ve kazanç sağlayacağına delalet edilir. Rüyada tatlı kabağı görmek, rüya sahibinin çalışmadan geçen bu sıkıcı günlerin yerini dolu dolu geçecek günlerin alacağına tabir edilir. Rüyada tatlı kabağı görmek, rüya sahibinin ağzı laf yapan biri olduğu anlamına da gelir. Rüyada tatlı kabağı görmek, rüya sahibinin hitap yeteneyi sayesinde büyük işler başaracağına tabir edilir.

Farklı bir tabire göre rüyada tatlı kabağı görmek, rüyayı gören kimse için uzun süredir işsiz olan kişinin iş bulacağı anlamına da gelir. Aynı zamanda rüyada tatlı kabağı görmek, kişi için karanlık bir döneme işarettir. Kişi sevdiği işi yapamasa da artık ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir geliri olacağı anlamına da gelmektedir. Genel anlamı ile rüyada tatlı kabağı görmek, rüya sahibi için güzel ve olumlu şeylere tabir edilir.

Rüyada Tatlı Kabağı Görmek Ve Yemek

Rüyada Tatlı Kabağı Görmek Ve Yemek

Rüyayı gören kimse için rüyada tatlı kabağı görmek ve yemek, kardeşi ile arasının bozulacağına  delalet edilir. Rüyada tatlı kabağı görmek ve yemek, kişinin bekar olması durumunda kardeşi ile ortak bir arkadaş yüzünden kavga etmeye delalet edilir. Rüya sahibinin evli olması durumunda ise eşi ile kardeşi arasında kalacağına işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada tatlı kabağı görmek ve yemek, kişinin aile içinde yaşanacak bir mateme işaret edilir. Genel anlamı ile rüyada tatlı kabağı görmek ve yemek, aile bağlarının zayıflayacağı, sorunların yaşanacağı bir döneme gireceğine tabir etmektedir. Rüyada tatlı kabağı görmek ve yemek, kişinin aile bağlarının sarsılacağına delalet edilir. Rüyada tatlı kabağı görmek ve yemek, kişinin iş hayatında ailevi sebeplerden dolayı sorun yaşayacağını belirtir.

Rüyada Tatlı Kabağı Görmek Ve Dökmek

Rüyada Tatlı Kabağı Görmek Ve Dökmek

Rüyayı gören kimse için rüyada tatlı kabağı görmek ve dökmek, kişinin ayaklarının yere bastığı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını sadece iş üzerine kurduğuna, ne kendisine nede ailesine vakit ayırmadığına delalet edilir. Rüyayı gören kişi için rüyada tatlı kabağı görmek ve dökmek, aynı zamanda tüm hatalarını fark edip kendini düzeltme çabasında olduğu anlamına da gelir. Farklı bir tabire göre ise rüyada tatlı kabağı görmek ve dökmek, rüya sahibinin iş yaşamında tam bir iş kolik olacağı bir döneme işaret edilir. Kişinin işine verdiği önem ve fedakarlıklar sonucunda çok büyük başarılara imza atacağına yorulur. Rüyada tatlı kabağı görmek ve dökmek, genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi için hayatının sadece iş üzerine kurulu olduğu bir dönem olarak delalet edilir.

Rüyada Tatlı Pişmemiş Kabağı Görmek

Rüyada Tatlı Pişmemiş Kabağı Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada tatlı pişmemiş kabağı görmek, kişinin aşk hayatında çok kısmetli olduğuna işaret edilir. Rüya sahibinin erkek olması durumunda rüyada tatlı pişmemiş kabağı görmek, kişinin sadakati sayesinde karşısına sadık insanlar çıkacağına delalet edilir. Rüyada tatlı pişmemiş kabağı görmek, rüya sahibinin kadın olması durumunda ise karşısına çıkan insanları her açıdan tartarak kendisine en uygun kişi ile güzel bir birliktelik yaşayacağına yorulur. Kişinin aşk hayatında hiç bir problem yaşanmayacağına alamet edilir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir