"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Tanıdık Kadınla Cinsel ilişkiye Girmek

Rüyada tanıdık kadınla cinsel ilişkiye girmek, kişinin normalde açığa vuramadığı duygularının rüya yoluyla açığa çıkması olarak anlamlandırılmaktadır. Ayrıca normal hayatta tanıdık bir kadından yardım görüleceğine yorumlanmaktadır. Tanıdık kadınla cinsel ilişkiye girmek, kişilerin günlük hayatlarında alışılmadık şeyler yapmaya başlayacakları şeklinde yorulmaktadır. Ayrıca bu rüya kişinin pek hayırlı olmayan işler yapacağı şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada tanıdık kadınla cinsel ilişkiye girmek, genel olarak tanıdık bir insanla birlikte yapılan bir işten utanç duyulacağı anlamındadır. Bazen bu rüyalar bilinçaltının dışavurumu şeklinde gerçekleşmektedir. Rüyada tanıdık kadınla cinsel ilişki yaşamak, bir diğer taraftan bazı şeylerin yolunda gitmeye başlayacağına yorumlanabilir.

rüyada tanıdık kadınla cinsel ilişkiye girmek

Rüyada Tanıdık Kadınla Cinsel İlişkiye Girmek Sevgililik

Rüya içinde kişi, eğer tanıdığı bir kadınla seksüel birliktelik yaşadığını ve sevgili olduğunu görüyorsa mutlu bir ilişkiye başlayacağı söylenebilir. Rüyada tanıdık kadınla cinsel ilişkiye girmek, rüya sahibinin utanç duyacağı bazı işler yapacağına yorulabilir. Ayrıca yapacağı işlerde dikkatle adım atması gerektiği de ifade edilmektedir. Rüyada tanıdık kadınla sevgili olmak ya da cinsel ilişki yaşamak bazen sevilen kişiyle mutlu olunacağı anlamında yorumlanabilir. Eğer girilen ilişkiden pişmanlık duyuluyorsa kişi, yaptığı bir işten pişmanlık duyacaktır. Tanıdık bir kadınla zorla ilişki yaşamak ise kişinin zayıf tarafları nedeniyle hatalar yapacağına yorumlanmaktadır. Kişinin kontrolsüz tavırları nedeniyle hem maddi hem de manevi anlamda huzursuzluk duyacağı belirtilmektedir

rüyada tanıdık kadınla cinsel ilişkiye girmek

Rüyada Tanıdık Kadınla Yatakta Cinsel İlişkiye Girmek

Rüya sahibi yatakta bir kadınla birlikte olduğunu görüyorsa bu onun arzularına uygun şekilde davranacağına yorumlanmaktadır. Kişinin kalbinin sesini dinleyerek hareket edeceği ve mantıktan uzaklaşacağı anlamına gelmektedir. Bir diğer ifadeyle rüyada tanıdık kadınla yatakta cinsel ilişkiye girmek kişinin rehavete kapılacağı şeklinde de yorulmaktadır. Ayrıca iş yaşamında prestijinin artacağına ve sağlam yatırımlar yapacağına da yorumlanabilmektedir. Rüya sahibinin yanlış arkadaşlar edineceği ve bu nedenle sosyal ilişkilerinin bozulacağı da bir diğer yorumdur. Rüya sahibinin, kendi davranışları sonucunda manevi anlamda bedel ödemek zorunda kalacağı da belirtilebilir. Başının belaya girebileceği ve maddi anlamda da zarar görebileceği rüyada tanıdık kadınla cinsel ilişkiye girmek için belirtilecek görüşlerden biridir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir