"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Süt Satmak

Rüyada Süt Satmak, rüyayı gören kişi için şanslı bir döneme gireceğine delalet edilir. Kişini her anlamda şansının açılacağına, hayatında güzel gelişmelerin olacağına delalet olunur. Rüyada süt satmak kişinin kendi işini yapması durumunda üretimden çıkan ürünlerinin çok fazla satılacağına yorulur. Ancak kişinin farklı bir işte çalışması durumunda ise satışların düşeceğine ve işlerin kötü gideceğine tabirdir.

Rüyada süt satmak farklı bir tabire göre ise rüyayı gören kimse için ailesiyle mutlu ve huzurlu bir hayata delalet edilmektedir. Rüya sahibinin ailesiyle hiçbir sıkıntı yaşamadan hayat süreceğine etrafındaki insanlar tarafından bunun kıskanılacağına yorulur. Ayrıca rüyada süt satmak kişinin arkadaşları arasında da sevilen ve sayılan bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyada Bozuk Süt Satmak

Rüyada Bozuk Süt Satmak

Rüyayı gören kimse için rüyada bozuk süt satmak yanlış işlere bulaştığına delalettir. Rüya sahibinin helal olmayan, toplumda doğru olmayan işler yapacağına yorulur. Bu işlerden büyük kazançlar elde edeceğine ancak huzurunun her zaman kaçacağına delalet edilir. Rüyada bozuk süt satmak aynı zamanda rüya sahibinin bu işlerden başının belaya gireceğine de işarettir. Farklı bir tabire göre rüyada bozuk süt satmak, rüyada süt satmak tabirinde olduğu gibi kişinin şansının döneceğine yorulur. Bu şanslı dönem ile birlikte kişinin hayatında büyük gelişmeler olacağına ve başka bir dünyaya gireceğine tabirdir. Hayatının baştan aşağı değişmesiyle karakterinde de değişiklikler olacağına ve etrafındaki insanlar tarafından yadırganacağına yorulur. Genel anlamı ile rüyada bozuk süt satmak kişi için doğru olmayan şeylere işaret edilmektedir.

Rüyada Taze Süt Satmak

Rüyada Taze Süt Satmak

Rüyayı gören kimse için  kişinin her zaman maneviyata önem verdiğine delalet edilmektedir. Rüya sahibinin maneviyat yolunda hükümlü olduğu şeyleri yerine getirmek için çabaladığına ve ailesini bu yolda yetiştirdiğine işarettir. Rüyada taze süt satmak ayrıca rüyayı gören kimse için rüyada süt satmak tabirinde olduğu gibi aile içinde güzel ilişkilerin olacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin ailesini her zaman kollayan onlara önem veren biri olduğuna tabirdir. Ayrıca rüyada taze süt satmak kişinin zor durumdaki arkadaşına yardım edeceğine de delalet edilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir