"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Su içmek Ama Doymamak

Rüyada su içmek ama doymamak, rüya sahibinin gece yatmadan önce fazla tuzlu yediğini işaret edebilmektedir. Rüyada su içmek, helal kazanca, zihinsel arınmaya, sağlıklı yaşama tabir olunmaktadır. Ayrıca su içmek rüya sahibinin spor yaparak fazla kilolarından kurtulmasına, bol para kazanmaya yorulmaktadır. Su içmek ve doymamak, kişinin para kazanma ihtiyacının sürekli daha çok çalışma isteğini körüklediğini anlatmaktadır.

Rüyada su içmek ama doymamak, bol kazanca, hayırla ve sadaka ile artan mala işarettir. Su içmek ve az yemek yemek, ölçülü davranmaya, vaktini verimli harcamaya yorumlanmaktadır. Maddi sıkıntıların biteceği, manevi sıkıntıların da sona ereceği rüyanın anlamları arasında bulunmaktadır. Su içmek ve doymadığını görmek, büyük bir holding sahibi olmaya, işleri büyütmeye dalalettir.

Rüyada Su içmek Ama Doymamak

Rüyada Su içmek Ama Doymamak Bir Sürahi Su İçmek

Rüya sahibi kendini çok susamış bir halde görüyor ve çok fazla su içiyorsa günahlarından tövbe edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada su içmek ama doymamak ve bir sürahi suyu bitirmek, sakinleşmeye, sorunlarını çözmeye yorumlanmaktadır. Su içmek ama doymamak, birisine karşı hiç bitmeyen sevgi beslemek, ailesine son derece bağlı olmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada su içmek ama doymamak, çok fazla su içtiğini görmek, çok fazla çalışmaya ve çok para kazanmaya yorulmaktadır. Kişinin bedenen çok çalıştığı ve çok yorulduğu, bu nedenle çok fazla dinlenme ihtiyacı hissettiği rüyanın yorumlarındandır. Rüyada çok fazla su içtiğini görmek, çok fazla dost edinmeye, işini büyütmeye, kalabalık bir aile olmaya alamettir. Su ile ilgili rüyalar, genel olarak güzel yorumlara sahiptir. Berrak ve temiz su içmek, helal rızka ve hayırlı eşe işarettir. Bekâr bir kişinin bu rüyayı görmesi hayırlı bir eşle yuva kurmaya dalalettir.

Rüyada Su içmek Ama Doymamak İçtiği Suyun Akıp Gittiğini Görmek

Rüya içinde birçok şeyin görülmesi mümkündür. Bunlardan bir tanesi de rüyada su içtiğini görmek ama doymamak hatta suyun bedeninden akıp gittiğini görmektir. Bu da kazanılan paranın boşa harcandığı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi, çok fazla para kazanmakta ancak eğlenceye ve lüzumsuz şeylere fazla para harcamaktadır. Rüyada su içmek ama doymamak, bir taraftan da açgözlü kimseyi simgelemektedir. Ailesi için çok çalıştığı halde memnuniyetsiz bir eşe sahip olunması, rüyanın bir diğer yorumudur. Çocuklarının ihtiyaçlarını karşılayamama korkusu su içmek ama doymamak için belirtilebilecek bir diğer yorumdur. Çok fazla su içtiğini görmek, çok kazanıp çok harcamaya, bir o kadar da yardım etmeye yorulmaktadır.

Rüyada Su içmek Ama Doymamak

Rüyada Su içmek Ama Doymamak Yeniden Susamak

Rüya içinde su içtiğini ve içtikçe tekrar susadığını görmek, iş yerinde eleman eksikliği bulunduğuna işarettir. Rüyada su içmek ama doymamak hatta yeniden susadığını görmek, rüya sahibinin olması gerektiğinden çok daha fazla çalıştığını göstermektedir. Verilen emeklerin boşa gittiği hayırsız evlat da rüya için belirtilecek yorumlar arasındadır. Su içmek ve doymamak, hayırlı evliliğe, güzel ve iyi ahlaklı eşe, neşeli birlikteliğe yorulmaktadır. Su içtiği halde kendini susamış hissetmek, özlemi çekilen güzel bir birliktelik ya da evlilik olarak da değerlendirilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir