"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Siyah Cüzdan Görmek

Rüyada Siyah Cüzdan Görmek, rüyayı gören kimse için maddi anlamda zor günler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin işine gereken ilgiyi göstermediğine delalet edilir. Rüyada siyah cüzdan görmek rüya sahibinin işine daha fazla ilgi ve özen göstermesi gerektiğine tabirdir. Aynı zamanda rüya sahibinin çabuk sıkılan bir yapısı olduğuna yorulur.

Farklı bir tabire göre rüyada siyah cüzdan görmek rüyayı gören kimseye söylenmiş büyük bir yalan anlamına gelir. Rüya sahibinin bu yalan yüzünden hayatının akışının bozulduğuna yorulur. Ayrıca rüya sahibine bu yalanı söyleyen kimselerin uzak akrabaların içinden olduğuna işarettir. Genel anlamı ile rüyada siyah cüzdan görmek rüya sahibinin maddi anlamda yaşayacağı sıkıntılara ve birine söylenmiş büyük bir yalana tabir edilir.

Rüyada Siyah Cüzdan Görmek ve Kaybetmek

Rüyada Siyah Cüzdan Görmek ve Kaybetmek

Rüyayı gören kimse için rüyada siyah cüzdan görmek ve kaybetmek kişinin maddi anlamda ki sıkıntılarının biteceğine delalet edilir. Rüya sahibinin uzun süredir maddi anlamda darda olduğuna işarettir. Rüyada siyah cüzdan görmek ve kaybetmek kişinin evli olması durumunda eşinin iş hayatında terfi atlamasına delalettir. Rüya sahibi ve eşinin bu yükselmeden sonra bir hayır işi yapacaklarına işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada siyah cüzdan görmek ve kaybetmek kişinin bir kuruma yapacağı bağışa işarettir. Ayrıca rüya sahibinin hayırsever bir kişi olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada siyah cüzdan görmek ve kaybetmek kişinin kazandığı paranın bir bölümünü bağışlayacağı bu kurumun yardıma muhtaç çocuklarla ilgili olduğuna işarettir. Genel anlamı ile rüyada siyah cüzdan görmek ve kaybetmek maddi sıkıntıların biteceğine ve yapılacak bir hayır işine tabir etmektedir.

Rüyada Siyah Cüzdan Görmek ve Çalmak

Rüyada Siyah Cüzdan Görmek ve Çalmak

Rüyayı gören kimse için rüyada siyah cüzdan görmek ve çalmak kişinin duygularıyla oynayan bir kimse olduğu anlamına gelir. Rüyada Siyah Cüzdan Görmek ve Çalmak rüya sahibinin bu kişiye çok fazla güvendiği için gerçek yüzünü göremediğine delalet eder. Rüya sahibi için rüyada siyah cüzdan görmek ve çalmak bu kötü niyetli kimsenin aynı zamanda rüya sahibinden maddi olarak da faydalandığı anlamına da gelir.Kişinin ailesinin dahi bu insana güvenmediğine yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada siyah cüzdan görmek ve çalmak kişinin maddi değerlere çok fazla anlam yüklemediğine işarettir. Rüyada siyah cüzdan görmek ve çalmak rüya sahibinin maddiyattan çok maneviyata dönük olduğuna işarettir.

Rüyada Boş Siyah Cüzdan Görmek

Rüyada Boş Siyah Cüzdan Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada boş siyah cüzdan görmek kişinin emek vermeden kazanacağı bir paraya işaret edilir. Rüya sahibinin kadın olması durumunda rüyada boş siyah cüzdan görmek kişinin iş hayatında oldukça şanssız olduğuna delalet edilir. Rüyada boş siyah cüzdan görmek rüya sahibinin evli olması durumunda ise emek vermeden kazanılan bir paranın eşler arasında tartışma yaratacağına yorulur. Rüyada boş siyah cüzdan görmek kişinin erkek olması durumunda çalışmayı sevmemeye tembellik anlamına gelir. Rüyada boş siyah cüzdan görmek rüya sahibi bekar ise sorumluluk sahibi olmadığına yorulur. Genel anlamda rüyada boş siyah cüzdan görmek emeksiz kazanılan hayırsız bir paraya tabir edilir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir