"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Sevdiğini Görmek Ama Konuşmamak

Rüyada sevdiğini görmek ama konuşmamak, rüyayı gören kimse için zorluklarla dolu aşamanın ardından başarıyı elde edeceğine delalet edilir. Rüyada sevdiğini görmek ama konuşmamak rüya sahibinin uzun süre boyunca çabaladığı işi sonunda hakkı ile teslim edeceğine yorulur. Bu teslim sonucunda başarıya da ulaşacağına ve işini hakkıyla yapmış olmanın gururunu yaşayacağına tabirdir. Rüyada sevdiğini görmek ama konuşmamak aynı zamanda rüya sahibinin öğrenci olması durumunda ise bu başarıların akademik anlamda olacağına yorulur. Farklı bir tabire göre ise rüyada sevdiğini görmek ama konuşmamak rüyayı gören kimse için iyi haberler alacağına delalet edilir.

Rüyada sevdiğini görmek ama konuşmamak rüya sahibinin kadın olması durumunda bu haberlerin hastalıktan kurtulacak bir yakınından geleceğine delalet edilir. Ancak rüya sahibinin erkek olması durumunda bu haber iyi olmasının yanında kötü sonuçlarda doğurmaktadır. Rüya sahibi için maddi anlamda iyi sonuçlar getirse de aile içerisinde huzursuzluk yaşayacağına delalet edilir. Rüyada sevdiğini görmek ama konuşmamak rüya sahibinin ailesi ile yaşayacağı sorunlar yüzünden evinden uzaklaşma gereksinimi duyacağına delalet edilir. Rüyada sevdiğini görmek ama konuşmamak genel anlamı ile rüyayı gören kimseye farklı tabirler yorumlamaktadır.

Rüyada Eski Sevdiğini Görmek Ama Konuşmamak

Rüyada Eski Sevdiğini Görmek Ama Konuşmamak

Rüyayı gören kimse için rüyada eski sevdiğini görmek ama konuşmamak ilişki hayatının birden iyiye gideceğine ve sorunlardan kurtulacaklarına delalet edilir. Rüyada eski sevdiğini görmek ama konuşmamak rüyayı gören kimse için güzel giden ilişki hakkında etraftan çokça övgü alacağına da delalettir. Aynı zamanda rüya sahibinin evli olması durumunda ise dört dörtlük bir aile babası olduğuna yorulur. Rüyada eski sevdiğini görmek ama konuşmamak rüya sahibinin maneviyata çok önem verdiğine ve bu yolda ilerlediğine yorulmaktadır. Rüyada eski sevdiğini görmek ama konuşmamak rüya sahibinin haramdan ve kolay kazançtan her zaman kaçındığına, alın teri ile ekmeğini kazandığına yorulur. Rüyada eski sevdiğini görmek ama konuşmamak rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde eski bir arkadaşı ile karşılaşacağına yorulur. Bu karşılaşmada eski günlerin yad edileceğine, o hayatına özlem duyacağına delalettir. Ayrıca rüyada eski sevdiğini görmek ama konuşmamak rüya sahibi için özlediği samimi arkadaşlara da işaret olarak gösterilir.

Rüyada Başka Birini Sevdiğini Görmek Ama Konuşmamak

Rüyada Başka Birini Sevdiğini Görmek Ama Konuşmamak

Rüyayı gören kimse için rüyada başka birini sevdiğini görmek ama konuşmamak rüyayı gören kimse için sadakat anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin her zaman ailesi ve dostlarına sadık olduğuna asla onları yarı yolda bırakmadığına delalet edilir. Rüyada başka birini sevdiğini görmek ama konuşmamak rüyayı gören kişinin aynı zamanda anne ve babasını başının üstünde taşıdığına yorulmaktadır. Onları her zaman hoş ve afiyetli tuttuğuna yorulur. Rüyada başka birini sevdiğini görmek ama konuşmamak rüyayı gören kimse için yakın zaman içerisinde gelecek olan iş teklifine de işarettir. Rüyayı gören kişinin beklemediği anda alacağı iş teklifi ile hayatında olumlu sonuçların doğacağına tabir edilir. Rüyada başka birini sevdiğini görmek ama konuşmamak rüya sahibi için terfi anlamına da gelmektedir. Genel olarak rüyada başka birini sevdiğini görmek ama konuşmamak kişiye hayırlı şekilde tabir edilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir