"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Şemsiye ile Uçmak

Rüyada şemsiye ile uçmak rüya sahibinin içinde bulunduğu durumdan çok daha iyi bir konuma geleceği anlamındadır. Yani, rüya sahibi bekârsa mutlu bir evlilik yapacak, fakirse zenginleşecektir. Ayrıca uzun süredir çocuğu olmayan bir kadın için bu rüya anne olmaya işarettir. Evli bir aile babası bu rüyayı görüyorsa işinde terfi alacaktır. Rüyada şemsiye ile uçmak, kişinin hayatında yeni bir döneme gireceğini de işaret etmektedir.

Rüyada şemsiye ile uçmak, uzun süredir yapılması planlanan bir iş için kişinin kendi çıkış yolunu bulacağı anlamındadır. Yeni ve zor bir karar almak bunlardan bir tanesi olarak değerlendirilebilir. Rüya sahibi hayatını ve iş yaşamını etkileyecek yeni bir başlangıç yapacaktır.

rüyada şemsiye ile uçmak

Rüyada Şemsiye ile Uçmak Yüksekten Atlamak

Rüya sahibi eğer elinde şemsiye ile helikopterden atladığını görüyorsa riskli bir karar verecektir. Ancak eğer düşmeden yere inebiliyor ya da uçtuğunu görüyorsa bu karar doğru sonuçlar doğuracaktır. Rüyada şemsiye ile uçmak, kişinin uzun süredir veremediği bir kararı kafasını netleştirerek vereceği anlamına gelmektedir.

Şemsiye ile uçmak, kişinin alışıldık olmayan bir hayata başlayacağı ancak buna kısa sürede alışacağı anlamındadır. Başka bir şehre taşınılacağı, yeni bir işe başlanacağı, bir ayrılık kararı alınacağı gibi durumlar bunun içinde yer almaktadır. Rüyada yağmurda şemsiye ile yürümek ya da uçmak ise zorluklara rağmen, başarılı olunacağı anlamına gelmektedir.

rüyada şemsiye ile uçmak

Rüyada Şemsiye ile Uçmak Yere Çakılmak

Eğer herhangi bir yerden düşüldüğü görülüyorsa bu bazen kişi için bir uyarıdır. Bazen bir mevkii bazen de yeni atılım yapılacak bir işte kötü bir kayıp yaşanacağı anlamındadır. Rüya sahibinin şemsiye ile uçtuğunu ve bir süre sonra yere doğru yavaşça indiğini görmek, planlarının istediği gibi gideceğinedir. Şemsiye ile uçmak ve birden yere çakılmak ise olmayacak hayallerin peşinden koşulduğu anlamındadır.

Acı bir gerçekle yüzleşilecek ve bunu kabul etmekte zorlanılacaktır. Çok güvenilen bir kişinin ihanetine uğranılacağı bu rüyanın bir diğer yorumudur. Rüya sahibi zor ve bunalımlı bir süreçten geçecektir. Rüyada şemsiye ile uçmak ve yere çakılmak, kişi için bir dönüm noktası yaşanacağı anlamına da gelmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir