"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Mavi Etek Giydiğini Görmek

Rüyada mavi etek giydiğini görmek, rüyayı gören kimse için mutlu haberlere delalettir. Rüya sahibinin evlilik yolunda olduğuna ve işlerinin yolunda gittiğine de yorulur. Rüyada mavi etek giydiğini görmek kişinin alacağı haber ile yakın zamanda uzun yıllardır görmediği dostunun geleceğine yorulur. Aynı zamanda kişinin bu dostunun düğününe de katılacağına tabirdir. Farklı bir tabire göre rüyada mavi etek giydiğini görmek kişinin yakın zaman içerisinde hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine delalet edilmektedir. Başta uzun zamandır ailesinden istediği arabaya sahip olacağına yorulur.

Ayrıca rüyada mavi etek giydiğini görmek kişi için herkes tarafından kıskanılan bir aileye sahip olduğuna delalettir. Rüyada mavi etek giydiğini görmek farklı bir diğer tabire göre ise kişinin iş hayatında oldukça yoğun bir tempoya gireceğine yorulur. Bu yoğun tempo içerisinde kişinin sağlık sorunları yaşayacağına da delalet edilmektedir. Rüyada mavi etek giydiğini görmek rüyayı gören kimse için genellikle birçok farklı şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Mavi Kısa Etek Giydiğini Görmek

Rüyada Mavi Kısa Etek Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada mavi kısa etek giydiğini görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Kişinin erkek olması durumunda sevgilisi ile kıskançlık sıkıntıları yaşayacağına yorulur. Rüyada mavi kısa etek giydiğini görmek tabirinde kişinin kadın olması durumunda ise ayrılığa işarettir. Rüya sahibinin anlaşmazlıklar yüzünden erkek arkadaşından ayrılacağına yorulur. Ayrıca rüyada mavi kısa etek giydiğini görmek rüyayı gören kimsenin özgür bir hayatı sevdiğine de delalettir. Farklı bir tabire göre rüyada mavi kısa etek giydiğini görmek kişi için etrafındaki insanlar tarafından kalbinin kırılacağına yorulur. Arkadaşının istemese de kalbini kıracağına ancak bunu ona söyleyemeyeceğine delalet edilir. Rüyada mavi kısa etek giydiğini görmek aynı zamanda kişinin bu durumda alttan alarak durumu olmamış gibi göreceğine yorulur. Rüyada mavi kısa etek giydiğini görmek farklı bir diğer tabire göre ise yakın zaman içerisinde arkadaş çevrelerine yeni isimlerin dahil olacağına yorulur. Bu kişilerin arkadaşlıklarına kısa sürede alışacağına ve çok samimi olacaklarına delalettir. Ayrıca rüya sahibinin bu kişilerden büyük yardım göreceğine de işarettir.

Rüyada Açık Mavi Etek Giydiğini Görmek

Rüyada Açık Mavi Etek Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada açık mavi etek giydiğini görmek tehlikeli işlere bulaşacağına yorulur. Rüya sahibinin erkek olması durumunda bu işlerden zarar ile ayrılacağına tabirdir. Ancak rüyayı gören kimsenin kadın olması durumunda ise bu durumdan ucuz yırtacağına delalettir. Rüyada açık mavi etek giydiğini görmek rüya sahibi için yanlış işler peşinde olduğuna da yorulmaktadır. Rüyada açık mavi etek giydiğini görmek bu işleri bırakmaması durumunda ailesi de dahil büyük zararlar göreceğine delalet edilir. Farklı bir tabire göre rüyada açık mavi etek giydiğini görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında birden tepe taklak olacağını yorulur. Rüyada açık mavi etek giydiğini görmek bu terslikler ile işlerin kötüleşeceğine ve maddi sıkıntıların gelişeceğine tabirdir. Rüyada açık mavi etek giydiğini görmek rüyayı gören kimse için tempolu ve yorucu bir döneme de işarettir. Rüya sahibinin işlerinde tekrar düze çıkabilmek için çok çalışacağına ve yorulacağına işaret edilir. Rüyada açık mavi etek giydiğini görmek genel anlamı ile kişi için sıkıntılı ve sancılı dönemlere delalet edilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir