"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Kırık Altın Yüzük Görmek

Rüyada kırık altın yüzük görmek, yapılacak olan bir işin yarım kalacağına ya da bozulacağına işarettir. Kırık altın yüzük, ayrıca nişan ya da evliliğin bozulmasına yorumlanmaktadır. Yapılan işlerde tersliklerle karşılaşılacağına da yorumlanmaktadır. Bir başka yorum ise rüyada kırık altın yüzük için hayır gelmeyecek bir işle uğraşmaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin boşuna uğraş vereceği bir işten dolayı canının sıkılacağı da bu rüyanın bir diğer yorumudur.

Rüyada kırık altın yüzük görmek, evlenecek olan bir kişinin bu yoldan döneceği anlamında ifade edilmektedir. Diğer bir taraftan sarı rengin hastalık olduğu düşünüldüğünden kırık altın yüzük hayırlı bir anlama gelmektedir. Yüzük görmek evlilik ya da hayırlı bir iş başlangıcı olarak yorumlanmaktadır.

rüyada kırık altın yüzük görmek

Rüyada Kırık Altın Yüzük Görmek Yapıştırmak

Rüya sahibi eğer kırık yüzük gördüğünde rüya içinde üzüntü yaşıyorsa bir nedenle canı sıkılacaktır. Yaptığı bir işte hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kırık altın yüzük görmek, bir diğer taraftan hayırsız bir durumdan kurtulmaya, hayırsız bir evlilik yapmaktan dönmeye yorulmaktadır. Kırık altın yüzük, evlilik aşamasında olan kişiler için işlerinin bozulacağına yorumlanmaktadır.

Ancak sıkıntılı bir süreçte olan kişiler ya da hastalıkla boğuşanlar sıkıntılarından kurtulacaklardır. Altın yüzük çok iyi şekillerde yorumlanmamaktadır. Ancak gümüş yüzük görmek daha hayırlıdır. Kişinin evleneceğine, çocuk sahibi olacağına ya da iyi bir iş kuracağına işarettir.

rüyada kırık altın yüzük görmek

Rüyada Kırık Altın Yüzük Görmek Atmak

Rüyada sağlam yüzük görmek, birçok kişi için hayırlıdır. Sadece evlilik değil, yeni bir başlangıç yapılacağı anlamındadır. Rüyada kırık altın yüzük görmek ve çöpe atmak, kişiye sıkıntı veren düşüncelerden kurtulacağına yorumlanmaktadır. Kırık altın yüzük görmek ve bu durumdan bir rahatsızlık duymamak kişinin feraha ereceğine yorumlanmaktadır. Bir diğer yorum ise yüzük kırılmışsa bir işin bozulacağı, bir nedenle rüya sahibinin üzüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kişi kırık altın yüzük için üzüldüğünü görüyorsa hayırlı zannettiği bir işin kötü sonuçlanacağına yorumlanmaktadır. Eğer paslanmış ve bir kırık yüzük görülüyorsa yapılan bir işin kötülüğü erken zamanda fark edilecektir. Paslı yüzük nedeniyle yaralanmak ise sonucu tahmin edilemeyen bir kötülükle karşılaşılacağı anlamına gelmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir