"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Kaş Dökülmesi Görmek

Rüyada kaş dökülmesi görmek, hem kadın hem de erkek için kötü anlamlarda yorumlanmaktadır. Bunun en temel yorumu ise hastalık habercisi olmasıdır. Bunun dışında ise iş hayatında yaşanacak can sıkıcı olayların maddi ya da mevki ile ilgili problemlere yol açacağı ifade edilmektedir. Rüyada kaş dökülmesi ile ilgili yorumlar genel olarak kişinin rüyayı görme şekline göre daha farklı olacaktır.

Rüyada kaş dökülmesi görmek, eğer başka bir kişinin müdahalesi nedeniyle oluyorsa dikkat edilmesi gereken bir düşmana yorulabilir. Kaş üzerine sürülen herhangi bir karışım nedeniyle dökülme olduğu görülüyorsa kişinin tercihleri nedeniyle zarar edeceği vurgulanabilir.

Rüyada Kaş Dökülmesi Görmek

Rüyada Kaş Dökülmesi Görmek Hasta Olmak

Rüya sahibi kendini hasta olarak görüyorsa bu genellikle uyarı niteliğinde kabul edilen rüyalardan biridir. Kaş dökülmesi, hastalık yüzünden oluyorsa kişinin kendine daha fazla zaman ayırması gerektiği anlaşılmaktadır. Rüyada kaş dökülmesi görmek ayrıca dengesiz beslenmeyi bırakarak daha sağlıklı beslenme düzeni oluşturulması gerektiğinin işaretidir. Bununla birlikte kişinin büyük stres altında olduğu da rüyanın yorumlarından bir tanesidir.

Kişinin kaş renginin sarı olduğunun görülmesi de aynı şekilde hastalık ya da üzüntü habercisi olarak değerlendirilmektedir. Kaş dökülmesi görmek eğer sonrasında daha gür çıkıyorsa çekilen zorluklara değeceğinin ve başarının sonunda geleceğini ifade etmektedir. Kaş tıraşı yapmak ise hayırsız ve boş işlerle uğraşmaya ve üzülmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Kaş Dökülmesi Görmek

Rüyada Kaş Dökülmesi Görmek Yerine Boya Sürmek

Kaş ile ilgili rüyalar birçok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Mesela rüyada kaş görülmesi görmek ve bu boşluğu kapatmak için boya sürmek, kişinin problem çözme becerisinin olduğuna işarettir. Eksikliği hissedilen bir şeyle ilgili geçici çözümler bulmaya çalışıldığı da kaş yerine boya sürmek için ifade edilmektedir. Kişinin ağda ile kaş aldığını görmesi ise mantıksız kararlar vermeye başladığını anlatmaktadır. Kaş kaybına uğradığını ve bu durumdan dolayı üzüntülü olduğunu görmek, kişinin geri dönüşü olmayan yanlışlar yapacağına yorulmaktadır. Ancak kendine kaş çizdirdiğini görmek, yenilgiyi kabul etmemeye ve sorunlara çözüm bulmaya çalışmaya işaret etmektedir. Dökülen kaş yerine yenisinin yapıldığını görmek, bir işe sil baştan başlanacağının göstergesidir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir