"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Kaftan Giymek

Rüyada kaftan giymek, kadın ve erkek için farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada kaftan giyildiğini görmek, rüya sahibinin güçlü bir kişi olduğuna yorulmaktadır. Kişinin, istediği bir konuda başarı elde edeceğine işarettir. Rüya, çevrede saygın bir insan olarak bilinmeye ve sosyal çevrenin genişleyeceğine dair de yorumlanabilir. Rüya sahibi yakın zamanda büyük bir değişim yaşayarak hayatına farklı bir yön vermeye hazırlanmaktadır.

Rüyada kaftan giymek, kadın için genel olarak evlenmeye ve kına gecesi yapmaya yorumlanmaktadır. Ancak kaftan Osmanlı sultanları tarafından bir güç ifadesi olarak kullanılmıştır. Bu nedenle rüya yorumları bazen iş hayatında ya da herhangi bir çevrede güç kazanılacağı şeklindedir.

Rüyada Kaftan Giymek

Rüyada Kaftan Giymek Kına Gecesi Yapmak

Rüyada kendini kına gecesinde gelin olarak görmek, bazen kişinin evleneceğine yorumlanmaktadır. Bazen ise bu rüya kişinin gerçekte evlenmeyi ne kadar çok istediğine işaret etmektedir. Rüyada siyah renk kaftan giymek, hüzünlü ya da sıkıntılı bir süreç geçirileceğine yorumlanmaktadır. Rüyada kaftan giymek ve eline kına yakıldığını görmek, hayırlı olacak başlangıçlara işaret etmektedir. Kaftan, sıkıntılı olarak devam eden bazı şeylerin zamanla yoluna gireceğine ve kişinin eninde sonunda bu dertlerden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kaftan Giymek

Rüyada Kaftan Giymek Sultan Olduğunu Görmek

Sultanlık işareti olan kaftan, rüyada bir kişi tarafından giyiliyor ve ülke yönetiliyorsa o kişinin bulunduğu ortamda sözünün geçeceğine işarettir. İş hayatında yönetim kadrosunda aktif rol alınacağı da rüyada kaftan giymek için belirtilebilecek bir diğer yorumdur. Yapılan her işte Allah’ın rızasının ve kul hakkının gözetileceği de bir diğer rüya yorumudur. Kişinin adil davranmaya özen gösterdiği ve işini dikkatle yaptığı kaftan giymek için söylenebilir.

Rüyada Kırmızı Kaftan Giymek

Kırmızı genel olarak rüyada çok olumlu yorumlanmamaktadır. Ancak rüyada giyilen kaftan kırmızı renkte ise kişinin gücünün ve itibarının artacağına yorulmaktadır. Kaftan giymek, kına yakmak, kalabalık içinde olduğunu görmek, sosyal çevrede sevilen biri olunduğunun işaretidir. Kırmızı ise iş ortamında güçlü bir rekabet yaşanarak elde edilen başarıya işarettir. Bu nedenle yaşanacak olan galibiyetten çok daha fazla zevk alınacağı kırmızı kaftan için belirtilen ayrı bir yorumdur.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir