"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada işaret Görmek

Rüyada işaret görmek, rüya sahibinin hayatında dikkat etmesi gereken tehlikeli durumlar yaşanacağına yorumlanmaktadır. Etrafta güvenilmeyen insanlar olduğuna ve onlar tarafından zarar verilmemek için dikkatli olunması gerektiğine yorulmaktadır. İşaret görmek, görülen işaretin şekline göre de farklı anlamlar taşımaktadır. Mesela anahtar şeklinde işaret görmek, uzun zamandır uğraşılan bir iş için başarı sağlanacağı anlamına gelmektedir. Çok yakın zamanda istenen bir dileğe kavuşulacağı da anahtar şeklinde işaret görmek için ifade edilebilir.

Rüyada işaret görmek için bir diğer yorum şu şekildedir: Çarpı şeklinde işaret ya da işaretler görmek, rüya sahibinin ciddi bir sorunla karşılaşacağı anlamındadır. Bu nedenle alacağı kararlarda dikkatli olmalıdır.

rüyada işaret görmek

Rüyada işaret Görmek Ev Kapısının İşaretlendiğini Görmek

Rüyada görülen işaretler farklı anlamlara gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de ev kapısı üzerinde işaret görmek olarak belirtilmektedir. Yani, bir evin kapısının işaretlendiğini görmek o evde yaşayan kişiler hakkında bir şey duyulacağı anlamındadır. Duyulacak olan haber olumlu ya da olumsuz olabilir. Rüyada işaret görmek ile ilgili belirtilecek bir diğer şey ise kapısı işaretlenen evden cenaze çıkabileceğidir. Bir kişinin hastalık haberinin duyulabileceği bu rüya için bir diğer yorumdur. Eğer rüyada görülen kapısı işaretli evde bir hasta varsa o hastanın iyileştiği ya da öldüğü haberi gelecektir. İşaret görmek ile ilgili başka bir yorum da kadın ayakkabısı şeklinde işaretler görmek, kişinin bir tehlike altında olduğu yönündedir.

rüyada işaret görmek

Rüyada işaret Görmek Yerde İşaretler Görmek

Rüyada yürürken yerde görülen işaretler, kişinin iş hayatıyla ilgilidir. Başarılı bir kariyer çizmek için doğru adım atılıp atılmadığı bu rüyada görülen işaretlere göre yorumlanabilir. Yürürken yerde işaret görmek ve bunların bir yol boyunca yayıldığına şahit olmak, iş hayatında yardımcı bir faktör bulunacağı anlamındadır. Yani, bir yol gösterici kişi ya da parlak fikir sayesinde terfi alınacağı rüyanın bir diğer yorumudur. Rüyada işaret görmek için belirtilebilecek olan bir diğer yorum ise yaşanan sorunların son bulacağı yönündedir. Bir arkadaştan işaret alarak yola devam ettiğini görmek, kişinin zorlandığı bir işi yardım alarak rahatlıkla bitireceği anlamındadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir