"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Hortumdan Su Aktığını Görmek

Rüyada hortumdan su aktığını görmek, boşa gitmemesi için altına kova koymak tasarruflu bir kişi olunduğunu göstermektedir. Hortumdan su aktığını görmek, akan su temizse güzel ve hayırlı kazanca işarettir. Ayrıca su aktığını görmek, berekete, sağlıklı olmaya, her şeyin yolunda gittiğine yorulmaktadır.

Rüyada hortumdan su aktığını görmek, akan su ile ellerini yıkamak, bir yerden para almaya alamettir. Hortumdan su aktığını ve bu su ile yıkandığını görmek, zengin olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada hortumdan petrol aktığını görmek, elinde henüz değeri fark edilmeyen bir eşya bulunduğunu ifade etmektedir. Bir yerden su aktığını görmek, boşa harcanan paraya ve zamana da yorulmaktadır.

Rüyada Hortumdan Su Aktığını Görmek

Rüyada Hortumdan Su Aktığını Görmek Bahçe Sulamak

Rüya içinde görülen eşyalar, doğaya ait şeyler, hayvanlar her biri farklı bir anlam taşımaktadır. Rüyada hortumdan su aktığını görmek ise kişinin rüya içindeki hareketlerine göre değerlendirilmektedir. Boşa su aktığını görmek, israf yapıldığına, nankörlüğe, değer bilmemeye yorumlanabilir. Ancak hortumdan su aktığını görmek ve bunu bahçe sulamak için kullanmak, eldeki olanakları değerlendirmeye yorumlanmaktadır. Ayrıca su aktığını ve bununla bahçe suladığını görmek, kişinin israftan kaçındığına tutumlu olduğuna dalalettir. Hortumdan su aktığını ve bununla balkon yıkadığını görmek, ele geçen bir paranın ihtiyaca harcanacağını göstermektedir. Hortumdan kan aktığını görmek, haksız kazanca ve bu yüzden güdülen düşmanlığa işarettir.

Rüyada Hortumdan Su Aktığını Görmek

Rüyada Hortumdan Çamurlu Su Aktığını Görmek

Duru su görmek, genel olarak güzel anlamlara işaret etmektedir. Ancak rüyada hortumdan su aktığını görmek, bazen olumsuz anlamlar taşımaktadır. Mesela hortumdan çamurlu su aktığını görmek, helale haram karıştırmaya işarettir. Hayırsız ve çabuk bitecek olan para da bu rüyanın bir başka yorumu olarak değerlendirilebilir. Hortumdan su aktığını ve bunun siyah renk olduğunu görmek, yasadışı işlere bulaşmaya, bu nedenle başının belaya girmesine yorumlanmaktadır. Hortumdan sarı su aktığını görmek ise hastalıkla ya da ruhsal sıkıntılarla boğuşmaya yorumlanmaktadır. Hortumda akan pis suyun uzağa fışkırtılması, gelecek kaza ve belalardan korunmayı temsil etmektedir. Çamurlu su ile oynadığını görmek ise doğru kararlar alamamaya, kafa karışıklığı yaşamaya işaret etmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir