"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Hırsızlık Yapmak ve Yakalanmak

Rüyada hırsızlık yapmak ve yakalanmak, kişinin vicdanıyla hareket eden bir insan olduğuna işarettir. Rüyada hırsızlık yapmak ve polisler tarafından yakalanmak, kişinin kötü bir şey yapmayı düşündüğünde kendine engel olduğunu anlatmaktadır. Hırsızlık yapmak ve yakalanmak, doğruluktan şaşmayan, yanlış yaptığında bunun için bedel ödemek zorunda kalan bir kişi olunduğuna yorulmaktadır.

Rüyada hırsızlık yapmak ve yakalanmak, kişinin ahlaklı ve temiz bir insan olduğuna, zaman zaman nefsine yenik düştüğüne çıkmaktadır. Hırsızlık yapmak, yankesicilik ya da gasp yaptığını görmek, kişinin zaman zaman kötü şeyler yapmayı düşünmekten kendini alamadığının göstergesidir.

Rüyada Hırsızlık Yapmak ve Yakalanmak

Rüyada Hırsızlık Yapmak ve Yakalanmak Ağlamak

Rüya sahibinin kötü bir iş yaparak yakalanması ve ağlaması bundan pişmanlık duyduğunu ifade etmektedir. Rüyada hırsızlık yapmak ve yakalanmak, kişinin kendi ahlaki değerlerinin ona yapmaması gereken şeyler konusunda kesin bir engel olduğunu anlatmaktadır. Rüyada hırsızlık yapmak ve yakalanıp ağlamak ise iş yerinde sorumluluğunu yerine getirmemeyi temsil etmektedir. Ağlamak eylemi genel olarak bu durumu kişinin pişmanlıkla birlikte düzeltmeye çalıştığına işaret etmektedir. Rüyada hırsızlık yapmak, emek vermeden mevki sahibi olmaya, az çalışıp çok kazanmaya işarettir. Bu eylem neticesinde yakalanmak ise kişinin vicdanını temsil etmektedir. Hırsızlık yapmak ve yakalanmak ile ilgili söylenebilecek olan bir diğer şey, rüyaların kişinin kendi dünya görüşüyle şekilleniyor oluşudur. Yani, orada yakalanma eylemi, kişinin kendi ahlaki görüşünü temsil etmektedir. Kişi kendi kendini cezalandırmaktadır.

Rüyada Hırsızlık Yapmak ve Yakalanmak

Rüyada Hırsızlık Yapmak ve Yakalanmak Hapse Girmek

Rüya sahibi eğer yaptığı bir yanlıştan dolayı hapse girdiğini görüyorsa bundan, yaptıklarının sorumluluğunu aldığı anlamı çıkmaktadır. Rüyada hırsızlık yapmak ve yakalanmak, ardından hapse atılmak, kişinin yapmak istediği kötü işler bulunduğunu anlatmaktadır. Ancak bunun neticesinde yakalanma, cezalandırılma ve hapse atılma korkusu kişiye engel olmaktadır. Rüyada hırsızlık yapmak, kişinin bilinçaltına bastırdığı ahlaksız tarafını temsil etmektedir. Yani, çok çalışmadan para kazanmak istemek, hırsızlık yapmak istemekle aynı kefeye konabilir. Ancak kişinin rüyasında hırsızlık yapmak eylemi sonrasında yakalanması, bunu yapmaması gerektiğinin bilincinde olduğunu ifade etmektedir. Yapılan kötülüklerin eninde sonunda cezalandırılacağı, kişinin haram yoldan kazanç elde etmeye çalıştığı ve yanlış yolda olduğu rüya yorumları arasındadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir