"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Gömlek Satın Almak

Rüyada gömlek satın almak, rüya sahibinin maddi durumunda iyileşme olacağı şeklinde yorumlanabilir. Kaliteli ve yeni bir gömlek satın almak genel olarak maddi iyileşmeye ve iyi bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada gömlek satın almak görülen gömleğin rengine göre de değişik yorumlanabilmektedir. Siyah renk ölüm ya da hastalık haberi almaya, kahverengi üzüntü duymaya yorumlanmaktadır. Kırmızı gömlek almak ise kişinin sinirini bozacak şeyler yaşanacağına işaret etmektedir. Beyaz renkli bir kıyafet almak huzurlu bir döneme girmeye, pembe renkli kıyafetler kişinin hayalperest olduğuna yorulmaktadır.

Rüyada Gömlek Satın Almak

Rüyada Gömlek Satın Almak Mağazada Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin bir mağaza içinde olduğunu ve gömlek denediğini görmesi, yeni bir k arar alma sürecinde olduğunu göstermektedir. Rüyada gömlek satın almak yakın zamanda yolculuk yapılacağına ya da gerçekte yapılmak istenen bir alışveriş olduğuna yorumlanmaktadır. Rüyada bir mağazadan kareli gömlek satın almak, yolculuk sırasında karşılaşılacak ufak engellere işarettir. Yapılan alışverişten memnun kalınması ve alınan kıyafetin içe sinmesi, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine dalalettir.

Rüyada Gömlek Satın Almak

Rüyada Pazardan Gömlek Satın Almak

Rüya sahibinin kendini pazar ortamında görmesi, ticarette zorlu bir döneme girileceğine yorulmaktadır. İş hayatında ucuza kaçılmaya çalışılan bir durumun kişiye pahalıya patlayacağı da rüya için yorumlanmaktadır. Rüyada pazardan gömlek satın almak ve alınan malın kaliteli olduğunu görmek, şaşırtıcı ancak iyi sonuçlar doğuracak olayların gelişeceğine işarettir. Pazardan gömlek satın almak istemek ancak bulamamak, yanlış tercihler neticesinde sonuca ulaşılamayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada gömlek satın almak istemek, çok fazla aramaya rağmen bulamamak, emek verilen bir işte hayal kırıklığı yaşanacağı anlamındadır.

Rüyada Defolu Gömlek Satın Almak

Rüya sahibinin kendini alışveriş yaparken görmesi alınan malın kalitesine göre farklı yorumlara açıktır. Rüyada defolu gömlek satın almak, bir konuda kandırılmaya yorumlanmaktadır. Bunun dışında rüyada gömlek satın almak ve kalitesiz, yırtık ya da delik olduğunu görmek, verilen emeklerin karşılıksız kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada gömlek almak ve tam üzerine olduğunu görmek, zor gibi görünen bir işin başarıyla tamamlanması anlamındadır. Diğer taraftan okulda, işte ya da herhangi bir konuda başarıya ulaşmak da kişinin üzerine tam oturan gömlek için belirtilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir