"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Eski Sevgilinin Pişman Olduğunu Görmek

Rüyada Eski Sevgilinin Pişman Olduğunu Görmek, rüyayı gören kimse için güzel ve hayırlı geleceğin işaretidir. Rüya sahibinin rüyada eski sevgilinin pişman olduğunu görmek tabiri yakın zaman içerisinde alacağı haber ile mutluluğunun artacağına yorulur. Ayrıca rüya sahibinin gelen bu haber ile hayatında sorumluluklarının artacağına da delalet edilir. Farklı bir tabire göre rüyada eski sevgilinin pişman olduğunu görmek kişinin iş dünyasında adından söz ettiren biri olacağına yorulur. Rüya sahibinin başarılı işler ile doğru orantılı olarak gelirinin de artacağına delalettir.

Farklı bir diğer tabire göre ise rüyada eski sevgilinin pişman olduğunu görmek kişi için duygusal günlere işarettir. Rüya sahibinin ailesinden ya da sevdiği bir yakınını kaybedeceğine ve duygusal günler geçireceğine yorulur. Rüyada eski sevgilinin pişman olduğunu görmek bu dönemde etrafındaki insanlardan uzaklaşıp yalnız kalmayı tercih edeceğine delalettir.

Rüyada Eski Erkek Sevgilinin Pişman Olduğunu Görmek

Rüyada Eski Erkek Sevgilinin Pişman Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada eski erkek sevgilinin pişman olduğunu görmek kişinin bekar olması durumunda maddi kazanca işaret edilmektedir. Rüya sahibinin en çok ihtiyacı olduğu anda büyük kazançlar elde edeceğine yorulur. Rüyada eski erkek sevgilinin pişman olduğunu görmek kişinin evli olması durumunda ise sıkıntı ve dertlere işarettir. Bu durumunda büyük sıkıntıların onu bulacağına ve hayatını çok fazla yıpratacağına delalet edilir. Farklı bir tabire göre rüyada eski erkek sevgilinin pişman olduğunu görmek rüyayı gören kimse için saygınlık anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin etrafındaki insanlar tarafından değerli görülen sözüne önem verilen biri olduğuna yorulur. Ayrıca rüyada eski erkek sevgilinin pişman olduğunu görmek rüya sahibinin iş hayatında da önemli görevler üstlenen biri olduğuna işarettir. Genel anlamı ile rüyada eski erkek sevgilinin pişman olduğunu görmek kişi için iyiye ve hayırlı rüyalara delalettir.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesinin Pişman Olduğunu Görmek

Rüyada Eski Sevgilinin Annesinin Pişman Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada eski sevgilinin annesinin pişman olduğunu görmek kapanmayan defterlere delalettir. Rüya sahibinin geçmişte unutamadığı şeyler olduğuna ve içinde bir şeylerin sürekli bunu sorguladığına delalet edilir. Rüyada eski sevgilinin annesinin pişman olduğunu görmek rüyayı gören kimsenin ayrıca çalışkan işini yarına bırakmayan biri olduğuna da yorulur. Rüya sahibinin her zaman işlerine öncelik veren ve canla başla çalışan biri olduğuna tabirdir. Farklı bir tabire göre rüyada eski sevgilinin annesinin pişman olduğunu görmek kişinin yakın zaman içerisinde yapacağı yatırımların olduğuna da yorulmaktadır. Rüyada eski sevgilinin annesinin pişman olduğunu görmek bu yatırımlar ile büyük kazançlar elde edeceğine ve sonucunda sıkıntılarının azalacağına yorulur. Genel anlamı ile rüyada eski sevgilinin annesinin pişman olduğunu görmek kişi için güzel ve hayırlı sonuçlara yorulan bir tabir olarak gösterilmektedir.

Rüyada Eski Sevgilinin Üzgün ve Pişman Olduğunu Görmek

Rüyada Eski Sevgilinin Üzgün ve Pişman Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada eski sevgilinin üzgün ve pişman olduğunu görmek yakın zaman içerisinde özlem duyduğu birine kavuşacağına delalet edilir. Rüyada eski sevgilinin üzgün ve pişman olduğunu görmek rüya sahibinin bu kişi ile uzun yıllar sonra görüşeceklerine ve bir daha ayrılmayacaklarına da delalettir. Rüyada eski sevgilinin üzgün ve pişman olduğunu görmek genel anlamı ile rüyayı gören kimse için güzel ve hayırlı sonuçlara yorulan bir tabirdir.

2 Yorum

  1. Manisa Manisa

    Rüyamda yeni bi okulda olduğumu görüyordum ve eski sevgilim ile yeni sevgilisi de aynı sınıfımdaydı ve kız arkadaşının arkası dönüktü ve eski sevgilim yanıma gelip pişman olduğunu ondan sıkıldığını söyledi ayrıca bana bakarken güler yüzlüydü. Sonra el sıkışıp barışıyorduk ve konuşuyordum. Bu durumdan çok memnundum.

  2. Elif soytemiz Elif soytemiz

    Biz daha ayrılalı 1 hafta oldu ve beni gerçekten çok üzdü. Rüyamda gerş geldginini konustuğumuzu gördüm ve gözünün içine bakıp pişman oldun mu niye böyle bişe yaptın diyordum oda bana beni affet diyordu bende onu affrtmişim sonra diyordum ben asla affetmiycektim diyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir