"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Eski Okul Arkadaşını Görmek

Rüyada eski okul arkadaşını görmek, rüya sahibinin günlük yaşantısına göre farklı simgesel anlatımlar barındırabilir. Rüyada eski okul arkadaşını görüp buna sevinmek, kişinin uzun süredir görmediği biriyle karşılaşacağını anlatmaktadır. Eski okul arkadaşını görmek, rüya sahibinin yakın zamanda okul anılarını düşündüğünü anlatmaktadır. Ayrıca bu rüya, kişinin eskiye dayalı bir fırsatı değerlendireceğini ifade etmektedir.

Rüyada eski okul arkadaşını görmek, rüyanın görüldüğü yere, arkadaşın görünümüne, rüyadaki hisse göre de değişik anlamlar içermektedir. Rüyada eski okul arkadaşını iyi şekilde görmek, güzel bir haber almaya işarettir. Eğer eski okul arkadaşı hasta olarak görülüyorsa o kişi ile ilgili gerçekten haber alınacağı söylenebilir. Görülen kişinin özlendiği ve onun yeniden görülmek istendiği de rüyanın diğer bir yorumudur.

Rüyada Eski Okul Arkadaşını Görmek

Rüyada Eski Okul Arkadaşını Görmek Sohbet Etmek

Rüya içinde uzun süredir görülmeyen birini görüp onunla sohbet etmek, sevilen bir dostla karşılaşmaya dalalettir. Rüyada eski okul arkadaşını görmek ve onunla sohbet etmek, geçmişte yaşanan arkadaşlıklar ve tanışıklıklarla ilgili yeni haberler almayı içermektedir. Rüyada eski okul arkadaşı ile birlikte vakit geçirmek, bu durumdan memnun olmak, başarılı işler yapmayı da simgelemektedir.

Rüyada eski okul arkadaşını görmek ve onunla konuşmak, geçmişte merak edilen, unutulmuş olan gelişmeler hakkında bilgi almaya alamettir. Eski okul öğretmenini görmek de aynı şekilde eskiye dair özlemleri ve yeni haberleri ifade etmektedir. Eski okul bahçesini görmek, geçmişi zaman zaman düşünmeye bağlı olarak görülebilecek bir bilinçaltı rüyası şeklinde yorumlanabilir. Geçmişle ilgili rüyalar genel olarak ya bilinçaltı rüyaları ya da haber niteliği taşıyan malumat rüyaları olarak bilinmektedir.

Rüyada Eski Okul Arkadaşını Görmek

Rüyada Eski Okul Arkadaşını Görmek Sarılmak

Rüya içinde özlenen birini görmek ve ona sarılmak, rüya sahibinin hoşuna gidecek bir sürprizle karşılaşmasını simgelemektedir. Rüyada eski okul arkadaşını görmek ve ona sarılmak da eski günleri yad edecek biri ile karşılaşmayı anlatmaktadır. Eski okul arkadaşını görmek, onunla yürümek, bir şeyler konuşmak, sosyal ilişkilere önem veren biri olunduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca rüya, eski arkadaşlıklara değer verildiğini, geçmişin unutulmadığını göstermektedir. Rüya içinde görülen arkadaşın dinç ve sağlıklı olması, onunla ilgili mutlu haberler almaya da alamettir. Rüya sahibinin eski okul arkadaşını özlediği, eski zamanlardaki sıcak dostlukları aradığı bir diğer rüya yorumudur. Rüya içinde eskiye dair şeyler görmek ve mutlu hissetmek, genel olarak kişinin yaşadığı dönemde hayal kırıklığı yaşadığını göstermektedir.

Rüyada Eski Okul Arkadaşını Görmek

Rüyada Eski Okul Arkadaşını Görmek Birlikte Yemek Yemek

Rüya içinde bir kişi ile aynı sofrayı paylaşmak, ortak iş yapmaya, birlikte para kazanmaya, seyahate çıkmaya yorumlanmaktadır. Rüyada eksi okul arkadaşını görmek ve onunla yemek yemek, rüya sahibinin maddi açıdan refaha ulaşacağına dalalettir. Kişinin gerçekten eski okul arkadaşını göreceğine ve onunla eskiyi yâd edeceğine de rüya yorulmaktadır. Eski okul arkadaşını görmek ve aynı sofrada olmak, aynı evde kalmak, yakın zamanda ortak paylaşımlarda bulunulacağını göstermektedir. Okul arkadaşını aynı evde ama pis ve bakımsız görmek, o kişinin mutsuz ya da hasta olduğunu anlatmaktadır.  Eski arkadaşını kötü halde görmek ve ona yardım etmek, görülen kişinin rüya sahibinden yardım beklediğini ifade etmektedir.

4 Yorum

  1. rüyada okul arkadaşıma sarılıyordum kız arkadaşım bende kızım bu nedemek

  2. rüyada okul arkadaşıma sarılıyordum kız arkadaşım bende kızım bu nedemek acaba bilen açıklarmı

  3. Rüyamda 1 erkek le konuşmak istediğimi gördüm okuldayken okul dağıldı okuldan çıktı sanki daha önce sevgiliymişiz bana küsmüş gibi davranıyordu…çok acil 1 fikri olan varsa yazsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir