"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Çiğ Kurban Eti Görmek

Rüyada çiğ kurban eti görmek, duyulacak olan can sıkıcı laflara işaret etmektedir. Rüyada çiğ kurban eti kestiğini görmek ise vaktini hayır işine ayırmaya yorumlanmaktadır. Ancak bunun dışında çiğ kurban eti görmek, kişinin çevresinde dedikoducu insanların bulunduğuna yorulmaktadır. Bir diğer yorum ise kişinin gizli kalmasını istediği bir durumun ya da sırın ortaya çıkacağı şeklindedir.

Rüyada çiğ kurban eti görmek, temizlemek, kesmek gibi eylemler kişinin zor işleri başaracağı anlamına gelmektedir. Sadece kesip temizlemek dışında çiğ et yemek ya da dağıtmak gibi durumlar ise farklı şekillerde yorumlanmaktadır.

Rüyada Çiğ Kurban Eti Görmek

Rüyada Çiğ Kurban Eti Yediğini Görmek

Çiğ et genel olarak kötü şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada çiğ kurban eti görmek ve yemek, hayırsız işler yapmaya işarettir. Çiğ kurban eti görmek, dost görünen düşmana, iftiraya uğramaya işarettir. Bunun yanında kurban eti yemek olumlu şekillerde hayırlı ve helal kazanç sağlamaya yorumlanmaktadır. Aslında görülen rüyanın yorumu kişinin hissi, duygu durumu ile yakından ilişkilidir. Bu nedenle çiğ kurban eti için kesin olarak iyi ya da kötü şekilde yorum yapmak mümkün değildir. Rüyada çiğ tavuk eti yemek de hemen hemen aynı anlamlarda yorumlanmaktadır. Ancak kanlı çiğ kurban eti kesmek, zor bir işi başarmak olarak ifade edilmektedir. Can sıkıcı ve yorucu bir çalışmanın sonunda büyük kazançlar elde edileceği de bir diğer yorumdur.

Rüyada Çiğ Kurban Eti Görmek ve Dağıtmak

Rüyada Çiğ Kurban Eti Görmek ve Dağıtmak

Rüya sahibi kurban kestiğini ve dağıttığını görüyorsa bu kişinin iyi biri olduğuna ve hayır yapmayı sevdiğine yorumlanmaktadır. Bir diğer ifadeyle rüyada çiğ kurban eti görmek, kesmek ve dağıtmak, kişinin rızkının artacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin çevresinde itibarının artacağı, sevenlerinin çoğalacağı da rüyanın yorumları arasındadır. Çocuklara kurban eti dağıttığını ve onları sevindirdiğini görmek, çevresinde yardım bekleyen kişiler olduğuna işarettir. Toplu kurban kestirdiğini ve etleri bıçakla doğradığını görmek, gerekirse elini taşın altına koymaktan çekinmeyen bir karaktere sahip olunduğunu anlatmaktadır. Görülen et eğer bozulmuşsa bu durumda hayır yapmak isterken yapılan bir şeyin şerre neden olacağına işaret etmektedir. Bozuk et yediğini görmek, kişinin kendine zarar verecek işlerle uğraştığı anlamına gelmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir