"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Cezaevinden Kaçmak

Rüyada Cezaevinden Kaçmak, rüyayı gören kimsenin yakın zaman içerisinde büyük bir suç işleyeceğine delalet edilir. Rüya sahibinin doğru olmayan işler yüzünden başının belaya gireceğine yorulur. Bu belalar yüzünden hem kendisinin hem de ailesinin tehlikeye gireceğine de tabirdir. Rüyada cezaevinden kaçmak rüyayı gören kimse için kötü gelişmelere de yorulur. Rüya sahibinin gerek iş ya da okul gerekse aile hayatında sıkıntılarına işaret edilir.

Rüyada cezaevinden kaçmak farklı bir tabire göre ise kişinin ters giden hayatının düzene gireceğine yorulur. Bu düzen sonucunda başta maddi durumu olmak üzere hayatının güzelleşeceğine işaret edilir. Rüyada cezaevinden kaçmak genel anlamı ile rüyayı gören kimse için iyiye yorulmaktadır.

Rüyada Kapalı Cezaevinden Kaçmak

Rüyada Kapalı Cezaevinden Kaçmak

Rüyayı gören kişinin hayatından adrenalin ve macera eksik olmayacağına yorulur. Rüyada kapalı cezaevinden kaçmak rüyayı gören kişinin sürekli bir koşturmaca içinde olacağına tabir edilir. Bu koşturmada aile ve yakınlarını unutacağına, onları ihmal edeceğine yorulur. Rüyada kapalı cezaevinden kaçmak kişinin aynı zamanda koşturmaca ile işlerinin de iyiye gideceğine ve sürekli kazancının artacağına yorulmaktadır. Farklı bir tabire göre ise rüyada kapalı cezaevinden kaçmak kişi için şanssızlığa yorulmaktadır. Beklemediği anda yakın çevresinden üzücü bir haber alacağına delalet edilir. Rüyada cezaevinden kaçmak rüya sahibinin şanssızlıklar yüzünden maddi kayıplar da yaşayacağına tabir edilir ve bu kayıplar yüzünden sıkıntılı günleri olacağına işarettir.

Rüyada Evden Kaçmak

Rüyada Cezaevinden Kaçmak Kurtulmak

Rüyayı gören kimse için rüyada, cezaevinden kaçmak kurtulmak kişinin ailesi ile yaşayacağı sıkıntılara delalettir. Rüyada cezaevinden kaçan kurtulan kişinin anne ya da babası ile büyük sorunlar yaşayacağına bu sorunlar sonucunda büyük bir tartışmaya neden olacağına tabir edilir. Rüyada cezaevinden kaçmak kurtulmak, cezaevinden kaçmak tabirinde olduğu gibi kişinin suç işleyeceğine ve bunu herkesten saklayacağına yorulmaktadır. Bu suç yüzünden uzun süre tedirgin ve kaçamak bir hayat yaşayacağına işaret edilir. Farklı bir tabire göre rüyada evden kaçmak kişinin cezaevinden kaçmak tabirinde olduğu gibi hayatındaki tersliklerin sonlanacağına da işaret edilir. Bu tersliklerin sonlanması ile rahat nefes alacağına ve daha mutlu, huzurlu bir hayata ereceğine tabirdir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir