"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Ceket Almak

Rüyada ceket almak, yeni bir haber ya da iş teklifi alınacağı anlamına gelmektedir. Ceket almak için ayrıca belirtilecek olan bir diğer ifade yeni hobiler ve ilgi alanları oluşturulacağı şeklindedir. Kişinin dünyaya bakış açısını değiştirebilecek olumlu gelişmeler yaşanacağı da ifade edilmektedir.

Rüyada ceket almak, yeni alınacak kararların kişinin yaşamında büyük etkisi olacağına da yorumlanmaktadır. Rüyada görülen ceket kalite açısından düşük ise, yapılacak olan iş, yeni bir aşk ilişkisi ile ilgili sorunlar yaşanacağı anlaşılmaktadır. Ayrıca ceket kiralamak maddi ya da manevi desteğe ihtiyaç duyulduğu anlamına gelmektedir. Zorluklara rağmen başarılı bir duruş sergileme çabasında olunduğu rüya için bir başka yorumdur.

Rüyada Ceket Almak

Rüyada Ceket Almak Mağaza İçinde Ceket Denemek

Mağazada alışveriş yaptığını görmek, rüya sahibinin yakın zamanda alışveriş yapmayı planladığına işarettir. Ancak rüyada ceket almak istemek ancak kararsız kalmak, yeni bir atılım için alınması gereken riskler yüzünden sıkıntı yaşamaya yorumlanmaktadır. Eğer mağaza içinde ceket deneyerek üzerinde çok güzel olduğu görülüyorsa bu, rüya sahibinin sorunlarını halledeceği anlamına gelmektedir.

Siyah ceket almak, rüya sahibinin düzenli ve disiplinli bir hayatı olduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca yoluna girecek olan şeyler sonrasında stresin azalacağı da siyah ceket için belirtilmektedir. Lacivert ya da mavi renk ceket almak ise rüya sahibinin güvenilir bir insan olduğu anlamına gelmektedir. Beyaz renk ceket almak ise kişinin huzurlu bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Ceket Almak

Rüyada Terziden Ceket Almak

Rüya sahibinin terzide olduğunu ve ceket diktirdiğini görmesi, hayatının monotonluktan kurtulacağına yorumlanmaktadır. Kişinin rüyada terziden ceket aldığını görmesi de hayatına yönelik hazır olasılıkların dışına çıkacağına işarettir. Yani, iş hayatı ya da sosyal hayat konusunda değişiklikler yapma zamanı geldiği ve bu noktada kişinin inisiyatif kullanacağı ifade edilmektedir. Bunun dışında rüyada ceket almak, kişinin tereyağından kıl çeker gibi halledeceği bir iş görüşmesi olduğuna yorulmaktadır.

Kişinin zekâsını kullanarak aslında zor gibi görünen bir işten alnının akıyla çıkacağı rüyada ceket aldığını görmek için ifade edilmektedir. Kirli ya da defolu bir ceket almak ise bir konuda beklenenin tam tersi sonuçlarla karşılaşmaya dalalettir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir