"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Büyük Çiş Yapmak

Rüyada Büyük Çiş Yapmak, rüyayı gören kimse için hayatında gereksiz ve işine yaramayacak gelişmeler yaşayacağına delalet edilir. Rüyada büyük çiş yapmak kişinin hayatında herhangi bir sonuç oluşturmayacak iş ile ilgili meselelere işarettir. Bu gelişmeler sonucunda gerek sosyal gerekse iş hayatının olduğu gibi devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük çiş yapmak farklı bir tabire göre ise rüyayı gören kimse için etrafında oluşacak tehlikeye işaret edilir. Bu tehlikenin etrafındaki beklenmedik kişilerden geleceğine ve rüya sahibini sömürmeye çalışacağına delalettir. Rüyada büyük çiş yapmak ayrıca bu kişinin vereceği zararların ailesine de etki edeceğine ve ailesine de büyük zarar geleceğine yorulur. Genel anlamı ile rüyada büyük çiş yapmak kişi için iyi olmayan sonuçlara yorulmaktadır.

Rüyada Çiş Yapmak

Rüyada Çiş Yapmak

Rüyada çiş yapmak rüya sahibinin yakın zaman içerisinde büyük kazançlar elde edeceğine delalet edilir. Bu kazançlar ile ömür boyu sıkıntıdan uzak rahat hayatı olacağına da delalettir. Rüyada çiş yapmak rüyayı gören kimse çiş yapmak için yakın zamanda gelişecek bu kazanç ile birlikte başının büyük belalara gireceğine de yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada çiş yapmak rüya sahibinin ailesinden alacağı borç paraya da işaret edilmektedir. Rüya sahibinin çiş yapmak rüyası alacağı bu para ile borcunu ödeyeceğine ve yakın zaman içerisinde bu parayı ailesine geri ödeyeceğine yorulur. Ayrıca kişinin bundan sonra maddi sıkıntıdan da kurtulacağına tabirdir.

Rüyada Büyük Abdest Yapmakr

Rüyada Büyük Abdest Yapmak

Rüyayı gören kimse için rüyada büyük abdest yapmak kişinin sosyal çevresinde ve aile çevresinde çok sevilen biri olacağına işarettir. Rüya sahibinin etrafındaki insanlar tarafından sevildiği ve her zaman önem verilen biri olduğuna yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada büyük abdest yapmak, rüyada büyük çiş yapmak tabirinde olduğu gibi kişinin etrafından gereksiz insanların artacağına delalet edilir. Rüya sahibinin etrafındaki bu insanlar yüzünden büyük zarar göreceğine ve maddi sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Rüyada büyük çiş yapmak kişinin pişman olacağı işler yapacağına ve sonucunda büyük bedeller ödeyeceğine işaret edilir. Kişinin çiş yapmak rüyası ödeyeceği bu bedellerin yanı sıra büyük vicdan azabı çekeceğine de tabirdir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir