"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Birinin Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada birinin silahla vurulduğunu görmek, patlama sesi duyulup duyulmamasına göre iki şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada birinin silahla vurulduğunu ve yüksek sesli patlama olduğunu duymak, yakın zamanda alınacak bir haber olduğuna işarettir. Rüyada silahla vurulma ve yüksek ses aynı zamanda çok yankı uyandıracak ve çevredeki insanların tepkisini çekecek bir şey olacağını göstermektedir. Genel olarak rüyada silahla vurulma eylemi, bir haber niteliği taşımaktadır.

Rüyada birinin silahla vurulduğunu görmek, rüya sahibi için korkutucu bir olayla yüzleşmeye işarettir. Aynı zamanda rüyada birinin vurulduğunu görmek, rüya sahibinin birtakım korkuları bulunduğunu anlatmaktadır. Silah korkusu ya da son dönemde izlenen aksiyon, gerilim ve polisiye filmlerin etkisinde kalınması bu rüyanın yorumları arasında bulunmaktadır.

Rüyada Birinin Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada Birinin Silahla Vurulduğunu Görmek Polisi Aramak

Rüya içinde kendini karmaşık bir olayla karşı karşıya görmek, genel olarak stresi temsil etmektedir. Ayrıca rüyada birinin silahla vurulduğunu görmek ve polisi aramak, kişinin son dönemde kendini zor durumda hissettiğini işaret etmektedir. Yardım isteyebilecek kimse olmadığını düşünmek ve bir şeyin içinden nasıl çıkacağını bulamamak rüyada silahla vurulmak gibi eylemlerin yorumları arasındadır. Herhangi bir sebeple polisi aradığını görmek de rüya sahibinin kendini güvende hissetmediğini ifade etmektedir.

Rüyada birinin silahla vurulduğunu görmek ve korkmak, bulunduğu ortamı terk etmek, kişinin gerçekte strese verdiği tepkiyi ifade etmektedir. Stresi kontrol altına alamayan kişiler için bu rüya, sorunlarla yüzleşmek yerine onlardan kaçmayı anlatmaktadır. Rüyada birinin silahla yaralanması ve silah patlama sesi duyulması, başkalarını da etkileyecek önemli bir haber almayı simgelemektedir. Bir diğer ifadeyle silahla ilgili rüyalar, genel olarak kişinin tehlike içinde olduğunu ya da üstesinden gelemediği sorunları bulunduğunu ifade etmektedir.

Rüyada Birinin Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada Birinin Silahla Vurulduğunu Görmek Yüksek Ses Çıkması

Rüya içinde duyulan yüksek ses, genel olarak haber alınacağı anlamına gelmektedir. Rüyada birinin silahla vurulduğunu görmek ve çok yüksek ses çıktığını duymak, rüya sahibine kinlenen birileri olduğunu anlatmaktadır. Bu nedenle birinin silahla vurulduğunu görmek, rüya sahibinin psikolojisine ve yaşadığı olaylara bağlı olarak değişik yorumlara açıktır. Rüya sahibinin kendisinin silahla vurulması ve yardım istemesi ise kendi başına halledemeyeceği bir konuda çevresinden yardım istemeye yorumlanmaktadır. Silah patlaması ya da bomba patlaması genellikle iş, sosyal hayat ya da aşk hayatıyla ilgili yeni bir gelişme olmasını ifade etmektedir. Bu gelişme hem olumlu hem de olumsuz şekilde olabilmektedir. Rüyada birinin silahla vurulduğunu görmek ve bir şey olmadığını anlamak, bir kişiden gözdağı almaya yorulmaktadır.

Rüyada Birinin Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada Birinin Silahla Vurulduğunu Görmek Çatışma

Rüya içinde bir çatışmada olmak, hayata dair bazı şeyleri yoluna koymaya çalışıldığını göstermektedir. Rüyada birinin silahla vurulduğunu görmek ve çatışma içinde olmak, rüya sahibinin inatçı ve vazgeçmeyen özelliğini simgelemektedir. Bu özellik sayesinde rüya sahibi her zaman daha iyiyi elde etmeye çalışmakta ve başarı yakalamaktadır. Silahla vurulduğunu görmek ve ayağa kalkmak ise etrafta rüya sahibinin başarılarını çekemeyen kişilerin olduğunu göstermektedir. Ancak vurulmasına rağmen ayağa kalktığını gören kişi, çevredekilerin söylediklerine kulaklarını tıkayarak işine bakmaktadır. Rüya aynı zamanda yapılan işlerde sadece kişilerle ilgili değil, şartlarla ilgili de yaşanacak sorunları işaret etmektedir.

Tek Yorum

  1. Fatma bulut Fatma bulut

    Merhabalar , rüyamda bizim ben annem abim ve bizim bir akraba amca bizim eski evlerde oturmuşuz sofra var önümüzde bişeyler yiyip içiyoruz fakat abim ile amca biraz tartışmaya sakalasmaya başladılar amcanın çok değişik bir silahı vardı abimin elinde de bir tanem silah vardı abim sanırsam önce sıktı ona ama bişey olmadı ağır bişey yoktu ardından amca abime dedi bn kendimi öldürecegim nasıl yapayım değişik olan silahla kendisine vurdu fakat ardından abime dedi nasıl olacak 8nsanlar seni anlamasını alemde dedi ki sorun etme bn şimdi hallederim aldı silahları eline verdi birisini başına doğru diğerinde karnına doğru yani yaralı olduğu bölgelere doğru işaret ederek bıraktı amca orda öldü sonra polisler gelmeye başladı ama annem ğil olayın bu kadar büyüyeceğini tahmin etmiyorlarmis polislerin gireceği odanın lambası yanıyordu annem ve babamla onu yapmaya çalışıyorduk ve Polis ler içeri girdi girdiğini biliyorum fakat görmedim onları sonra bizim tüm koy toplanmaya başladı fakat o amcanın akrabaları kardeşleri fln yoktu onlarla suan düşman oldukları ailenin tüm fertleri oradaydı bizi bir harmanı götürdüler tüm çocukları bn ve büyük yeğenine emanet ettiler onlara sahip çıkmaya çalıştık ardından karanlık çökmeye başladı. Ben ve yeğenim çeper (taş duvarlar 1 m lik ) in altında bir sürü yumurta bulduk onları toplamaya başladık büyük kovaları doldurduk ama çok çabuk çıkıyordu. ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir