"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Beyaz Soğan Görmek

Rüyada Beyaz Soğan Görmek, rüyayı gören kimse için alacağı bir hediye anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin alacağı bu hediyeyle duygusallaşacağına delalet edilir. Rüyada beyaz soğan görmek rüya sahibinin normalde sert bir tavrı olduğuna fakat bu hediye ile hassas anlar yaşayacağına tabirdir. Aynı zamanda rüya sahibinin dışarıya sert görünmesinin aslında kırılganlığını saklamaya çalışması olduğuna yorulur.

Farklı bir tabire göre rüyada beyaz soğan görmek rüyayı gören kimse için aşılacak bir engel anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatında karşılaşacağı bir rekabet ortamı olacağına yorulur. Ayrıca rüya sahibinin bu dönemde psikolojik olarak yorulacağına fakat bütün bunlara değeceğine işarettir. Genel anlamı ile rüyada beyaz soğan görmek rüya sahibi için alınacak bir hediyeye ve aşılması gereken bir engele tabir edilir.

Rüyada Beyaz Soğan Görmek ve Doğramak

Rüyada Beyaz Soğan Görmek ve Doğramak

Rüyayı gören kimse için rüyada beyaz soğan görmek ve doğramak kişinin hassas bir döneme girdiğine veya gireceğine delalet edilir. Rüya sahibinin bu dönemde alıngan ve çekingen olacağına işarettir. Rüyada beyaz soğan görmek ve doğramak kişinin evli olması durumunda ise elindekilerle mutlu olmayı öğrendiğine delalettir. Rüya sahibinin bu bakış açısının ona huzur getirdiğine ve hayatı boyunca fazlasını istemeyeceğine işarettir. Farklı bir tabire göre ise beyaz soğan görmek ve doğramak kişinin eğitim hayatında atacağı bir adıma işarettir. Ayrıca rüya sahibinin oldukça sorumluluk sahibi olduğu,geleceği için mantığı ile kararlar aldığı anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada beyaz soğan görmek ve doğramak kişinin midesi ile ilgili bir sıkıntı yaşayacağına işarettir. Genel anlamı ile rüyada beyaz soğan görmek ve doğramak kişinin fiziksel veya psikolojik olarak gireceği hassas bir döneme tabir etmektedir.

Rüyada Beyaz Soğan Görmek ve Pişirmek

Rüyada Beyaz Soğan Görmek ve Pişirmek

Rüyayı gören kimse için rüyada beyaz soğan görmek ve pişirmek kişinin hayatında bir takım olacak birtakım olayların onu olgunlaştıracağı anlamına gelir. Rüyada beyaz soğan görmek ve pişirmek rüya sahibinin fedakar ve özverili bir yapısı olduğuna delalet eder. Rüya sahibi için rüyada beyaz soğan görmek ve pişirmek kişinin fedakar yapısından faydalanan bazı kötü niyetli kişiler olduğu anlamına da gelir. Kişinin yakınlarının bunu farkedeceği ve rüya sahibini bu konuda uyaracaklarına yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada beyaz soğan görmek ve pişirmek kişinin fiziksel olarak sağlıklı fakat psikolojik olarak güçsüz olduğuna işarettir. Rüyada beyaz soğan görmek ve pişirmek rüya sahibinin hasta olması durumunda yakın zamanda iyileşeceğine işarettir. Genel anlamda rüyada beyaz soğan görmek ve pişirmek fedakar bir yapıya ve fiziksel sağlığa delalettir.

Rüyada Kabuklu Beyaz Soğan Görmek

Rüyada Kabuklu Beyaz Soğan Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada kabuklu beyaz soğan görmek kişinin başkalarına söylemediği birçok sırrı olduğuna işaret edilir. Rüya sahibinin kadın olması durumunda güvendiği birine anlatacağı bu sırları anlatacağına fakat bu kişinin onu ifşa edeceğine delalet edilir. Rüyada kabuklu beyaz soğan görmek rüya sahibinin evli olması durumunda ise eşlerin bir konuda birbirlerini yanlış anladıklarına yorulur. Rüyada kabuklu beyaz soğan görmek rüya sahibi erkek ise insanlara çok fazla güvendiğine ve bu yüzden sıkıntı yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin insanlara kayıtsız şartsız güvenmemesi gerektiğine işaret eder. Genel anlamda rüyada kabuklu beyaz soğan görmek sırlara ve güvenilmemesi gereken kişilere tabir edilir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir