"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Balgam Tükürmek

Rüyada balgam tükürmek, rahatsızlık veren bir şeyden kurtulmaya işarettir. Balgam gerçekte hasta olunduğunda kişinin boğazında biriken ve öksürüğü arttıran bir salgıdır. Rüyada balgam tükürmek ise kişinin kafasına takılan bir derdi göstermektedir. Balgam tükürmek, kişinin uzun süredir kurtulmaya çalışılan bir dertten kurtulmayı ifade etmektedir. Kişinin maddi ya da manevi anlamda rahata ereceğinin göstergesidir.

Rüyada balgam tükürmek, iyi anlamları dışında bazı olumsuz anlamlara da gelmektedir. Mesela kanlı balgam tükürmek, kişinin zorlu bir hastalığa yakalanacağına ya da büyük sıkıntılarla yüzleşeceğine işarettir. Onun dışında balgam tükürmek gerçekten ciğerle ilgili bir hastalık yaşanacağına ve rüya sahibinin sağlığına dikkat etmesi gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Balgam Tükürmek

 

Rüyada Balgam Tükürmek Öksürdüğünü Görmek

Öksürmek de doğurmak ya da tükürmek gibi olumlu ve olumsuz anlamlarda yorumlanabilmektedir. Rüyada öksürmek ve balgam tükürmek, kişinin kafasını meşgul eden sorunlardan kurtulacağına ve bunun çıkış yolunu kendisinin bulacağına yorulmaktadır. Ayrıca rüyada yere tükürmek, ayıplanacak bir hareket yapmaya işaret etmektedir. Herkesin içinde balgam çıkardığını görmek, tiksindirici ya da mide bulandırıcı davranışlarda bulandırmaya işarettir.

Bunun yanı sıra balgam kişinin gerçek hayatta korktuğu ya da gerçekleştiremediği bazı şeylerin sembolü olmaktadır. Rüyada balgam tükürmek ayrıca kişinin sosyal hayatta yaşadığı sorunlar olduğunu işaret etmektedir. Kendini ifade etmekte zorlanan bir kişi olunduğu ve bu durumu sona erdirmek için çözüm arandığı rüyanın yorumları arasındadır.

Rüyada Balgam Tükürmek

Rüyada Balgam Tükürmek Boğazını Temizlemek

Kusmak, tükürmek gibi eylemler rüya içinde her ne kadar iğrenç bir his uyandırsa da kişinin rahata erişeceğinin habercileridir. Bu bazen bir hastalıktan kurtulmak, bazen de maddi sıkıntıdan kurtulmak olarak yorumlanabilir. Rüyada balgam tükürmek, uzun süredir verilen uğraşların sonunda meyve vermeye başlayacağını göstermektedir. Ancak ne kadar uğraşırsa uğraşsın balgam çıkaramadığını görmek, zorlu bir süreçte kendini köşeye sıkışmış gibi hissetmeye yorulmaktadır. Rüyada kolaylıkla balgam çıkarmak, kişinin zorlanmadan tamamlayacağı bir görev ya da işe işarettir. Diğer yandan hasta bir kişinin bu rüyayı görmesi hastalığı ile ilgili bazı konuları kafasına taktığına da işaret etmektedir. Rüyada balgam görmek ile ilgili yorumlar, kişinin psikolojik durumuna da bağlı olarak çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir