"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Asfalt Yolda Yürümek

Rüyada Asfalt Yolda Yürümek, rüyayı gören kimse için geçmişte yaptığı işlerin kazancını almaya başlayacağını belirtir. Rüya sahibinin geçmişte yaptığı ve hakkettiği kazancı alamamasına rağmen artık olgunlaştığını ve bu sayede hakkettiği kazancı alacağını belirtir. Rüyada asfalt yolda yürümek, rüya sahibinin bu kazanç sayesinde artık günlerinin dolu dolu geçeceğine tabir edilir.

Farklı bir tabire göre rüyada asfalt yolda yürümek, rüyayı gören kimse için uzun süredir işsiz olan kişinin iş bulacağı anlamına da gelir. Kişi sevdiği iş yerinde, hakkettiği pozisyonda iş bulacağını, maddi ve manevi anlamda huzur yakalacağı anlamına gelmektedir. Rüyada asfalt yolda yürümek, rüya sahibi için güzel ve olumlu şeylere tabir edilir. Rüyada asfalt yolda yürümek aynı zamanda, rüya sahibinin annesi tarafından çok desteklendiğini, annesinden gelen dualar sayesinde huzura kavuşacağını belirtir. Genel olarak rüyada asfalt yolda yürümek, rüya sahibinin sadakatin, aşkın, sevginin olduğu ilişkiler yaşayacağına ve hakkettiği mutluluğu bulacağına tabir edilir.

Rüyada Asfalt Yolda Yürümek ve Düşmek

Rüyada Asfalt Yolda Yürümek ve Düşmek

Rüyayı gören kimse için rüyada asfalt yolda yürümek ve düşmek, ailesi ile arasının bozulacağına delalet edilir. Rüyada asfalt yolda yürümek ve düşmek, kişinin bekar olması durumunda ailesi ile sevgilisi yüzünden kavga etmeye delalet edilir. Rüya sahibinin evli olması durumunda ise eşi ile ailesi arasında kalacağına işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada asfalt yolda yürümek ve düşmek, kişinin aile içinde yaşanacak bir gerilime ve bir anda ağızdan çıkacak kötü sözlere işaret edilir. Aynı zamanda rüyada asfalt yolda yürümek ve düşmek, kişi için karanlık bir döneme işarettir. Genel anlamı ile rüyada asfalt yolda yürümek ve düşmek, aile bağlarının zayıflayacağı, sorunların yaşanacağı bir döneme gireceğini tabir etmektedir.

Rüyada Asfalt Yolda Yürümek ve Islanmak

Rüyada Asfalt Yolda Yürümek ve Islanmak

Rüyayı gören kimse için rüyada asfalt yolda yürümek ve ıslanmak, kişinin oldukça hayalperest biri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hayal gücünün çok yüksek olduğunu ve büyük bir ölçüde bu hayal dünyasında yaşadığını belirtir. Rüyayı gören kişi için rüyada asfalt yolda yürümek ve ıslanmak, bireyin sosyalleştiğinde veya iş hayatında hayal dünyasına ters giden bir durum gerçekleştiği zaman büyük bir mutsuzluk içerisine girdiğini belirtir. Farklı bir tabire göre ise rüyada asfalt yolda yürümek ve ıslanmak,  rüya sahibinin hayal dünyası ile gerçek dünya arasında ki ilişkiyi kurmakta zorlandığını belirtir. Kişinin hayal dünyasını gösterecek bir fırsat çıkması sonucunda çok büyük başarılar kazanacağını işaret eder. Eğer bu fırsatı yakalayamazsa hayatı boyunca bu ikilem arasında kalacağını belirtir. Rüyada asfalt yolda yürümek ve ıslanmak, genel anlam bütünlüğü ile bireyin gerçek ve hayal arasında ki farkı ayırt etmek için yardım alması gerektiğini belirtir.

Rüyada Bozuk Asfalt Yolda Yürümek

Rüyada Bozuk Asfalt Yolda Yürümek

Rüyayı gören kimse için rüyada bozuk asfalt yolda yürümek, kişinin aşk hayatında çok şansız olduğuna işaret edilir. Rüya sahibinin erkek olması durumunda bozuk asfalt yolda yürümek, kişinin duygusal yapıda birisi olmasına rağmen onun bu duygularını suistimal edecek kişilerle tanışacağına delalet edilir. Rüyada bozuk asfalt yolda yürümek, rüya sahibinin kadın olması durumunda ise karşısına çıkan insanları her açıdan tartarak kendisine en uygun kişi ile güzel bir birliktelik yaşayacağına yorulur.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir